www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přístřešek na popelnici 4 x 240 l diagonální vzduchové otvory

Náš přístřešek na popelnici 4 x 240 l je ideální řešení pro skrývání vašich odpadkových nádob. S diagonálními vzduchovými otvory pro optimalizaci cirkulace vzduchu, tento přístřešek je navržen tak, aby byl nejen funkční, ale také esteticky příjemný. Nezařazený do specifické kategorie, tento produkt je univerzální a vhodný pro jakékoliv venkovní prostředí. 15 990 Kč.
EAN: 4062859035455
Přístřešek na popelnici 4 x 240 l diagonální vzduchové otvory - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
15 990

Úklidový pomocník pro váš domov, dílnu či gastronomický provoz

Vítejte v světě úklidových potřeb od značky ulsonix, kde máme pro vás připravené dokonalé řešení pro každý prostor – domov, dílnu nebo gastronomický provoz. Dnes bychom vám rádi představili náš přístřešek na popelnice ULX-480-2, který kombinuje atraktivní design s praktickými funkcemi.

Diskrétní a estetické řešení pro vaše popelnice

Popelnice jsou nezbytnou součástí každé domácnosti, ale často nevypadají příliš esteticky. Naše skříň ULX-480-2 je navržená tak, aby poskytla diskrétní a vizuálně atraktivní úložný prostor pro až 4 popelnice o objemu 240 l. Ať už potřebujete řešení pro zahradu, garáž nebo vnitřní dvůr budovy, naše skříň na popelnice je ideální volbou.

Robustní a odolný materiál

Náš box na popelnice je vyroben z robustní nerezové oceli, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Díky tomu můžete udržovat čistotu nejen ve svých prostorách, ale také v okolí popelnic.

Optimální proudění vzduchu a snadné třídění odpadu

Skříň je navržena s diagonálními vzduchovými otvory, které zajišťují optimální proudění vzduchu a předcházejí nepříjemným pachům. Díky třem přihrádkám je třídění odpadu hračka – můžete jednoduše rozhodnout, zda chcete skříň používat pro bio odpad, zbytkový odpad nebo papír.

Bezpečnost a pohodlí

Každá přihrádka na popelnici je vybavena zámkem, který zabraňuje přístupu divoké zvěři nebo nežádoucím osobám. Navíc, dveře lze snadno otevřít a zavřít, a víko každé přihrádky je opatřeno plynovou pružinou, která usnadňuje manipulaci s popelnicí.

Klíčové vlastnosti přístřešku na popelnice ULX-480-2:

  • Estetický design
  • Robustní a odolný materiál
  • Optimální proudění vzduchu
  • Snadné třídění odpadu
  • Bezpečné a pohodlné použití

Vyzkoušejte náš přístřešek na popelnice ULX-480-2 a uvidíte, jak může zlepšit estetiku a funkčnost vašeho prostoru.