www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přístřešek na popelnici 3 x 240 l vzduchové otvory

Přístřešek na popelnice 3 x 240 l s vzduchovými otvory je ideální řešení pro skladování odpadků. Navržen pro maximální kapacitu a ventilaci, tento přístřešek udrží vaše popelnice bezpečné a čisté. Bez kategorie. 16 990 Kč.
EAN: 4062859035424
Přístřešek na popelnici 3 x 240 l vzduchové otvory - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
16 990

Stylový přístřešek na popelnice ULX-360-1: dekorativní a praktické řešení pro skladování odpadu

Popelnice jsou nezbytné pro udržení čistoty a pořádku, ale esteticky lákavé rozhodně nejsou. Představujeme vám přístřešek na popelnice ULX-360-1 od značky ulsonix, který je dokonalým řešením pro diskrétní skladování odpadkových nádob v domácnosti, dílně nebo gastronomických provozech.

Design a funkčnost v jednom

Tento skříňový přístřešek na popelnice je jak praktický, tak vizuálně atraktivní. Umožňuje uskladnit až tři popelnice o objemu až 240 litrů, a to s bezproblémovým přístupem. Je to ideální řešení pro zahradu, garáž nebo vnitřní dvůr komplexu budov, které zanechává příjemný dojem na návštěvníky i zaměstnance.

Odolnost a snadná údržba

Přístřešek na popelnice je vyroben z robustní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Materiál je snadno udržovatelný, takže si můžete být jisti, že bude vždy vypadat skvěle. Kvalitní ventilace zajišťuje vzduchové otvory, které optimalizují průtok vzduchu a udržují čistotu v prostoru skříně.

Flexibilita a bezpečnost

Tento přístřešek na popelnice je navržen tak, aby umožňoval snadné třídění odpadu díky třem odděleným přihrádkám. Můžete ho používat pro bio odpad, zbytkový odpad nebo papír – volba je jen na vás. Pro zvýšení bezpečnosti je každá dveře vybavena zámkem, který zabraňuje přístupu divoké zvěři a zamezuje neoprávněnému vyhazování odpadků.

Pohodlný přístup

Každá přihrádka je vybavena víkem, které udržuje plynová pružina v otevřené poloze, což usnadňuje manipulaci s popelnicí. Více se nemusíte trápit vytahováním a vracením popelnice na původní místo.

Vyzkoušejte přístřešek na popelnice ULX-360-1 – stylové a praktické řešení pro skladování odpadu, které zároveň přispívá k čistotě a pořádku vašeho prostředí.