www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přístřešek na popelnici 3 x 240 l diagonální vzduchové otvory

Levný produkt Přístřešek na popelnici 3 x 240 l diagonální vzduchové otvory můžete sehnat nyní za nejnižší cenu. 14 990 Kč.
EAN: 4062859035431
Přístřešek na popelnici 3 x 240 l diagonální vzduchové otvory - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
14 990

Přístřešek na popelnice ULX-360-2: Praktický a stylový řešení pro váš odpad

Popelnice jsou nezbytnou součástí našeho života, ale jejich vzhled často není příliš estetický. Představujeme vám přístřešek na popelnice ULX-360-2 od renomované značky ulsonix, který dokáže skloubit funkčnost a atraktivní design. Tento produkt je ideálním řešením pro dům, dílnu nebo gastronomický provoz, kde potřebujete udržovat pořádek a čistotu.

Proč zvolit přístřešek na popelnice ULX-360-2?

Tento přístřešek na popelnice je určen pro tři popelnice o objemu až 240 l. Nabízí tak dostatek prostoru pro třídění odpadu, ať už jde o bio odpad, zbytkový odpad nebo papír.

Jeho hlavní předností je robustní konstrukce z ušlechtilé oceli, která je odolná proti povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Diagonální vzduchové otvory navíc zajišťují optimální proudění vzduchu, což přispívá k udržování čistoty v prostorách skříně.

Bezpečnost a pohodlí

Přístřešek na popelnice ULX-360-2 je vybaven zámkem na dveřích, který zabraňuje přístupu k odpadkům pro divokou zvěř nebo nezvané návštěvníky. Dveře lze snadno zavřít a znovu otevřít a každá přihrádka je navíc opatřena víkem, které udržuje plynová pružina v otevřené poloze. Tím je zajištěn pohodlný přístup k popelnici bez nutnosti jejího vytahování a vracení na místo.

Shrnutí

  • Přístřešek na popelnice ULX-360-2 je praktické a vizuálně atraktivní řešení pro umístění vašich popelnic.
  • Robustní konstrukce z ušlechtilé oceli je odolná proti povětrnostním vlivům a snadno se udržuje.
  • Diagonální vzduchové otvory zajišťují optimální proudění vzduchu a udržování čistoty.
  • Zámek na dveřích zabraňuje přístupu k odpadkům pro divokou zvěř nebo nezvané návštěvníky.
  • Plynová pružina udržuje víko v otevřené poloze pro pohodlný přístup k popelnici.

Přístřešek na popelnice ULX-360-2 je tak ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktické a estetické řešení pro své popelnice.