www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přístřešek na popelnici 240 l horizontální vzduchové otvory

Získejte elegantní a funkční řešení pro skrytí popelnice s naším Přístřeškem na popelnici 240 l. S horizontálními vzduchovými otvory pro optimální ventilaci. Perfektní pro každou domácnost nebo podnik. 4 899 Kč.
EAN: 4062859035387
Přístřešek na popelnici 240 l horizontální vzduchové otvory - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
4 899

Skříň na popelnici ULX-120-1: Stylové a praktické řešení pro odpad

Pod značkou ulsonix, specialisty na úklidové potřeby, přichází skříň na popelnici ULX-120-1. Nejenže tato skříň představuje funkční řešení pro odpadové koše o velikosti až 240 l, ale také je vizuálně atraktivní. Tento produkt se hodí pro domácnosti, dílny i gastronomické provozy, které hledají elegantní a diskrétní úložiště pro odpadkové koše.

Kde skříň na popelnici umístit?

Ať už hledáte řešení pro zahradu, garáž nebo vnitřní dvůr budov, skříň na popelnici ULX-120-1 je ideální volbou. Díky svému nenápadnému designu dokáže skvěle zapadnout do jakéhokoli prostředí a zanechá dobře uspořádaný dojem na vaše hosty i zaměstnance.

Odolný a praktický design

Box na popelnici je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti povětrnostním vlivům a nenáročná na údržbu. Vzduchové otvory zajišťují optimální proudění vzduchu a udržují tak čistotu uvnitř skříně. Skříň je univerzální a lze ji použít pro různé typy odpadu, ať už jde o bio odpad, zbytkový odpad nebo papír.

Bezpečnost a pohodlí

Kovový box na odpadky je vybaven zámkem, kterým lze uzamknout dvířka a zabránit tak přístupu divoké zvěři nebo nežádoucímu odhození odpadu cizími osobami. Dveře lze snadno zavřít a opět otevřít. Navíc je schránka opatřena víkem, které drží v otevřené poloze plynová pružina, což usnadňuje přístup do koše.

Shrnutí

  • Stylové a praktické řešení pro odpadové koše až do velikosti 240 l
  • Odolná nerezová ocel, odolná proti povětrnostním vlivům
  • Optimální proudění vzduchu díky vzduchovým otvorům
  • Zámek pro bezpečné uzamčení
  • Plynová pružina pro snadný přístup do koše

Skříň na popelnici ULX-120-1 od ulsonix je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní, praktické a bezpečné řešení pro své odpadové koše.