www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přístřešek na popelnici 240 l diagonální vzduchové otvory

Přístřešek na popelnici 240 l s diagonálními vzduchovými otvory je ideálním řešením pro skrytí a ochranu vaší popelnice. Elegantní design a funkčnost v jednom. Nezařazený produkt. 4 099 Kč.
EAN: 4062859035394
Přístřešek na popelnici 240 l diagonální vzduchové otvory - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
4 099

Stylový a praktický přístřešek na popelnici ULX-120-2

Ať už hledáte řešení pro zbytkový, organický nebo recyklovatelný odpad, přístřešek na popelnici ULX-120-2 od renomované značky ulsonix je tou pravou volbou. Tento produkt je důkazem, že i takové nezbytnosti, jakými jsou popelnice, mohou být skryty s grácií a stylem.

Elegantní a diskrétní řešení pro vaši popelnici

Přístřešek ULX-120-2 přináší nejen funkční, ale i vizuálně působivé řešení pro umístění popelnice o objemu až 240 litrů. Ať už hledáte řešení pro zahradu, garáž nebo vnitřní dvůr budov, tento přístřešek se stane nenápadným a elegantním domovem pro váš odpadkový koš.

Spolehlivý materiál a jednoduchá údržba

Přístřešek je vyroben z ušlechtilé oceli, která je odolná proti povětrnostním vlivům a nevyžaduje složitou údržbu. Diagonální vzduchové otvory zajišťují optimální proudění vzduchu, což napomáhá udržování čistoty v prostoru skříně.

Bezpečnost a pohodlí

Přístřešek na popelnici je vybaven zámkem, který umožňuje uzamknout dvířka a zabránit tak přístupu divoké zvěře nebo nežádoucímu vyhazování odpadků cizími osobami. Dveře lze snadno zavřít a otevřít. Navíc je skříň opatřena víkem s plynovou pružinou, která udržuje víko v otevřené poloze a usnadňuje tak manipulaci s odpadem.

Shrnutí

  • Elegantní a diskrétní řešení pro umístění popelnice
  • Odolný materiál a jednoduchá údržba
  • Bezpečnost díky zámku na dvířkách
  • Pohodlná manipulace s odpadem díky víku s plynovou pružinou

Přístřešek na popelnici ULX-120-2 je ideální řešení pro ty, kteří hledají praktické, elegantní a bezpečné místo pro svůj odpad.