www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přenosné rolovací zelené pozadí rolovací 166,2 x 199 cm

Přenosné rolovací zelené pozadí o rozměrech 166,2 x 199 cm je ideální volbou pro fotografy a tvůrce obsahu. Nabízí snadnou instalaci, skladování a přepravu. Perfektní pro chroma key efekty a studiové natáčení. 5 299 Kč.
EAN: 4062859030795
Přenosné rolovací zelené pozadí rolovací 166

Profesionální fotografie a videa s mobilním klíčovacím pozadím STAR_PFGS_05

Vstupte do světa profesionálního klíčování s naším mobilním zeleným klíčovacím pozadím STAR_PFGS_05. Tento produkt vám umožní vytvářet fotografie a videozáznamy vysoké kvality s možností měnit pozadí nebo vkládat animace během natáčení nebo v postprodukci.

Bezproblémové nasvícení a minimalizace stínů

S tímto klíčovacím pozadím se nemusíte obávat nežádoucích stínů. Díky chromatickému klíčování a slabému odrazu světla lze motiv snadno nasvítit a docílit tak profesionálního výsledku bez velkého úsilí.

Perfektní chromatičnost a snadné klíčování

Před plátnem o rozměrech 166,2 x 199 cm vyrobeným ze zelené netkané textilie (PET) bez skladů můžete klíčovat motiv s perfektní chromatičností. Je však důležité zajistit, aby motiv neobsahoval žádné zelené plochy, které by mohly být nahrazeny přidaným pozadím.

Snadná manipulace a stabilita

Díky dvojitému nůžkovému systému vysouvání s pružinovým mechanismem a hladkým chodem je toto klíčovací pozadí snadno nastavitelné. Můžete ho vytáhnout do plné výšky nebo jen do určité výšky podle vašich potřeb. Integrované nohy zajišťují stabilní ustavení a umožňují umístění pozadí na libovolné místo v místnosti.

Mobilní a praktické

Po skončení fotografování nebo natáčení lze zelené klíčovací pozadí rychle srolovat a uložit do hliníkové kazety. Díky rukojeti a ultralehkým materiálům je tento model ideální pro mobilní použití nebo pro příležitostné výměny pozadí.

Univerzální použití

Ať už jste profesionál nebo amatér, toto zelené klíčovací pozadí je ideální pro všechny vaše video nahrávky. Díky nekomplikovanému nasvícení motivu a materiálu bez skladů je vhodné i pro soukromé fotografie a videa.

Specifikace

  • Typ: Mobilní zelené klíčovací pozadí
  • Model: STAR_PFGS_05
  • Barva: Zelená
  • Rozměry: 166,2 x 199 cm
  • Materiál: Netkaná textilie (PET)
  • Mechanismus: Dvojitý nůžkový systém vysouvání s pružinovým mechanismem
  • Doplňky: Hliníková kazeta s rukojetí