www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přenosné rolovací zelené pozadí rolovací 153,8 x 199 cm

Vylepšete své video nebo fotografické projekty s naším přenosným rolovacím zeleným pozadím o rozměrech 153,8 x 199 cm. Toto pozadí je snadno přenosné a rolovatelné pro maximální pohodlí a efektivitu. Ideální pro profesionály i amatéry. 2 599 Kč.
EAN: 4062859030771
Přenosné rolovací zelené pozadí rolovací 153

Profesionální fotografie a videozáznamy s mobilním klíčovacím pozadím STAR_PFGS_02

Jednoduchost a efektivita

STAR_PFGS_02 je mobilní zelené klíčovací pozadí, které vám poskytne možnost pořizovat profesionální fotografie a videozáznamy s možností změny pozadí či vložení animací. Klíčování (chromatické nebo barevné) umožňuje tyto úpravy provést buď v reálném čase, nebo až po skončení natáčení.

Účinné nasvícení a minimální stíny

Výhodou tohoto pozadí je minimální odraz světla, díky čemuž lze snadno a efektivně nasvítit motiv. To vám umožní vyhnout se nechtěným stínům, které by mohly negativně ovlivnit výsledek vaší práce.

Perfektní chromatičnost a netkaná textilie

Pozadí je vyrobeno ze zelené netkané textilie (PET) bez skladů. Rozměry 153,8 x 199 cm zaručí dostatek prostoru pro klíčování motivu s perfektní chromatičností. Je důležité si uvědomit, že motiv by neměl obsahovat žádné zelené plochy, aby nedošlo k jejich nahrazení přidaným pozadím.

Rychlá a snadná manipulace

Zelené klíčovací pozadí je vybaveno dvojitým nůžkovým systémem vysouvání s pružinovým mechanismem a hladkým chodem. Díky tomu jej lze rychle a snadno postavit, a to do libovolné výšky. Integrované nohy zajišťují stabilní ustavení pozadí v libovolném místě místnosti.

Snadné skladování a přenosnost

Po skončení fotografování nebo natáčení lze pozadí rychle srolovat a uložit do hliníkové kazety. Díky rukojeti a ultralehkým materiálům je tento model ideální pro mobilní použití, nebo v situacích, kdy je třeba pozadí vyměňovat jen příležitostně.

Všestranné využití

Díky kvalitním výsledkům je zelené klíčovací pozadí ideální pro profesionální videonahrávky. Nicméně, díky jednoduché manipulaci a nekomplikovanému nasvícení je vhodné i pro soukromé účely, jako je pořizování fotografií a videí.