www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Přenosné rolovací zelené pozadí rolovací 135,5 x 199 cm

Vylepšete své fotografie nebo videa s naším přenosným rolovacím zeleným pozadím o rozměrech 135,5 x 199 cm. Ideální pro profesionální i amatérské tvůrce obsahu, kteří hledají flexibilní řešení pro své projekty. 2 299 Kč.
EAN: 4062859030764
Přenosné rolovací zelené pozadí rolovací 135

Zelené klíčovací pozadí STAR_PFGS_01 – profesionální fotografie a videozáznamy v pohodlí vašeho domova

Jste nadšený fotograf nebo filmař a chcete získat co nejvíce z vašeho řemesla? Pak je zelené klíčovací pozadí STAR_PFGS_01 přesně to, co potřebujete. Tento průlomový nástroj vám umožní pořizovat profesionální fotografie a videozáznamy s možností měnit pozadí nebo vkládat animace, a to jak v reálném čase, tak i později.

Klíčování bez problémů

Díky tomuto pozadí s minimálním odrazem světla, můžete bez velkého úsilí vytvářet profesionální snímky bez nechtěných stínů. Jednoduché nasvícení motivu a materiálu bez skladů zajišťuje perfektní výsledky při klíčování.

Perfektní chromatičnost

Plátno o rozměrech 135,5 x 199 cm je vyrobeno ze zelené netkané textilie (PET), která zajišťuje perfektní chromatičnost při klíčování. Pamatujte však na to, že na vašem motivu by neměly být žádné zelené plochy, protože by byly přidaným pozadím nahrazeny.

Snadná manipulace a mobilní použití

Zelené klíčovací pozadí STAR_PFGS_01 je vybaveno dvojitým nůžkovým vysouvacím systémem s pružinovým mechanismem a hladkým chodem, což umožňuje rychlé a snadné nastavení. Integrované nohy zajišťují stabilitu během používání a umožňují umístění pozadí na libovolné místo v místnosti.

Praktické skladování

Po skončení fotografování nebo natáčení lze pozadí snadno srolovat a uložit do hliníkové kazety. Díky rukojeti a ultralehkým materiálům je tento model ideální pro mobilní použití nebo pro situace, kdy je třeba pozadí vyměňovat jen příležitostně.

Neomezené možnosti použití

Zelené klíčovací pozadí STAR_PFGS_01 je ideální nejen pro profesionální videonahrávky, ale také pro soukromé fotografie a videa. Díky snadnému nasvícení a materiálu bez skladů je jeho použití naprosto nekomplikované.

Vložte zelené klíčovací pozadí STAR_PFGS_01 do svého nákupního košíku a vstupte do světa profesionální fotografie a videonahrávky bez jakýchkoli omezení.