www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Prázdné placky 37 mm 1 000 ks

Kupte si 1 000 ks prázdných placků o průměru 37 mm. Tyto placky jsou ideální pro tvorbu vlastních odznaků, medailí nebo klíčenek. Vysoce kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Vhodné pro školy, kluby, akce a další. Dodáváme rychle a spolehlivě. 2 399 Kč.
EAN: 4062859005724
Prázdné placky 37 mm 1 000 ks - Reklamní předměty Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
2 399

Uniprodo UNI_PB_37: Prázdné placky pro kreativní zábavu a efektivní prezentaci

Vítejte v světě neomezených možností s prázdnými plackami od společnosti Uniprodo, odborníků na kancelářské vybavení. Ať už hledáte jedinečný dárek k narozeninám, originální předmět pro kongresy, veletrhy, svatby nebo jen chcete vytvořit něco kreativního, placky UNI_PB_37 jsou tím pravým řešením.

Univerzální použití a snadná manipulace

Placky UNI_PB_37 nabízí široké spektrum použití. Můžete je využít jako jmenovky, nosiče fotografií, firemních log nebo třeba emoji. Ať už jste dospělý nebo dítě, výroba placek je zábavná a jednoduchá.

Postup výroby placek

Výroba placek je snadná a intuitivní. Začíná se kovovou destičkou o průměru 37 mm, která se vloží do stroje na výrobu placek. Poté přidáte vrstvu vystřihnuté fotografie, loga nebo jmenovky a slídu stejné velikosti. Tyto vrstvy se strojem slisují. Nakonec umístíte navrženou placku do stroje motivem dolů, položíte na ni zadní destičku se špendlíkem a znovu stisknete páku lisu.

Úspora času a individuální design

Díky předem připevněným připínáčkům na zadní destičce prázdných placek je výroba rychlejší než s plackami od jiných výrobců. Takto můžete vytvořit jedinečné a originální placky se špendlíky během chvilky. Připněte si placky na oblečení, tašky, čepice nebo batohy a stáňte se středem pozornosti.

Kompatibilita se stroji Uniprodo

Placky se špendlíkem jsou ideálně kompatibilní se stroji na výrobu placek UNI_PBM_37 a UNI_PBM_37PLUS od stejné značky. Balení obsahuje 1 000 prázdných placek, což je dostatečná zásoba pro vybavení kongresu, veletrhu nebo svatebních hostů.

Uniprodo UNI_PB_37: Kreativita, originalita a efektivita v jednom produktu