www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Prázdné placky 25 mm 1 000 ks

Nabízíme balení 1 000 ks prázdných plack 25 mm. Ideální pro vlastní tisk, vytváření odznaků, reklamních předmětů nebo jako součást řemeslných projektů. Vysoce kvalitní materiál a robustní konstrukce. 1 399 Kč.
EAN: 4062859005700
Prázdné placky 25 mm 1 000 ks - Reklamní předměty Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
1 399

Uniprodo UNI_PB_25: Placky na míru pro každou příležitost

Chystáte se na oslavu narozenin, připravujete veletrh, organizujete kongres nebo plánujete svatbu? Nechte volně proudit svou kreativitu s prázdnými plackami UNI_PB_25 od Uniprodo, specialisty na kancelářské vybavení. Od jmenovek až po fotografie, firemní loga nebo emoji – možnosti využití těchto připínacích placek jsou nekonečné a jejich výroba je skvělou zábavou pro všechny věkové kategorie!

Jak na to?

Výroba placek je naprosto jednoduchá. Stačí vložit kovovou destičku o průměru 25 mm do stroje na výrobu placek. Následně na ní položíte vrstvu přesně vystřižených fotografií, firemních log nebo jmenovek a slídu stejné velikosti. Vše slisujete strojem. Jako další krok umístíte navrženou placku do stroje obrázkem dolů, položíte na ni zadní destičku se špendlíkem a stisknete páku lisu na placky.

Praktické a rychlé

Výroba placek s UNI_PB_25 je díky předpřipraveným připínáčkům na zadní destičce rychlejší než u konkurenčních výrobků. Takto můžete vytvořit jedinečné a originální placky během několika okamžiků. Připněte si je na oblečení, tašky, čepice nebo batohy a upoutejte pozornost okolí.

Spolupráce s výrobními stroji Uniprodo

Tyto placky jsou ideálně kompatibilní s výrobními stroji UNI_PBM_25/58 nebo UNI_PBM_25/32 od Uniprodo. Balení obsahuje 1 000 prázdných placek, což poskytuje dostatečnou zásobu pro vybavení kongresu, veletrhu nebo pro vaše svatební hosty.

Shrnutí

  • Jednoduchá výroba placek
  • Neomezené možnosti využití
  • Praktické a rychlé díky předpřipraveným připínáčkům
  • Kompatibilní s výrobními stroji Uniprodo
  • Balení obsahuje 1 000 prázdných placek

Tak neváhejte a vyzkoušejte placky UNI_PB_25 od Uniprodo. Budete překvapeni, kolik radosti a kreativity může přinést tak jednoduchý produkt!