www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Pojízdná skříňka 85 kg uzamykatelná 5 koleček barevné rukojeti

Získejte maximální flexibilitu s naší pojízdnou skříňkou o hmotnosti 85 kg. Tato skříňka na kolečkách je uzamykatelná pro bezpečné uskladnění a je vybavena barevnými rukojetěmi pro snadnou identifikaci. Ideální pro jakékoliv využití, kde je potřeba mobilita a bezpečnost. 4 899 Kč.
EAN: 4062859011237
Pojízdná skříňka 85 kg uzamykatelná 5 koleček barevné rukojeti - Kovové skříně a kartotéky Fromm & Starck

Udělejte si pořádek v kanceláři s pojízdnou skříňkou STAR_MCAB_36 od Fromm & Starck

Chcete mít přehled o svých dokumentech a pracovních materiálech, ať už pracujete v kanceláři nebo doma? Pojízdná skříňka STAR_MCAB_36 od Fromm & Starck, specialisty na průmyslové potřeby, vám v tom pomůže. Tato uzamykatelná skříňka nabízí tři robustní zásuvky, do kterých můžete bezpečně uložit vše potřebné.

Disponuje nenápadným designem a kompaktními rozměry

Skříňka je navržena v šedé barvě, která se snadno hodí do jakéhokoli prostředí. Navzdory svým kompaktním rozměrům 60 cm na výšku a 39 cm na šířku, se pyšní nosností až 85 kg a nabízí tak dostatek prostoru pro vaše materiály. Navíc díky svým rozměrům se vejde pod jakýkoliv psací stůl.

Bezpečnost na prvním místě

Skříňka je vybavena bezpečnostním zámkem se dvěma klíči, který zabraňuje neoprávněnému přístupu a chrání vaše soukromí. Horní dvě zásuvky mají vnitřní rozměry 33 x 41,5 x 12 cm a do spodní zásuvky o rozměrech 33 x 41,5 x 28 cm se vejde i složka formátu A4.

Pohodlný přesun díky kolečkům

Skříňka je vybavena čtyřmi kolečky pro snadný a tichý přesun po kanceláři. Navíc skříňka disponuje centrálním kolečkem na spodní zásuvce, které ji stabilizuje a zabraňuje překlopení při otevřených zásuvkách.

Odolný a snadno udržovatelný materiál

Skříňka je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, která je nejen robustní a odolná, ale také se snadno udržuje. Tři barevné úchyty dodávají skříňce jedinečný vzhled.

Skříňka STAR_MCAB_36 – Vytvořte více úložného prostoru ve své kanceláři!

Pojízdný kontejner v nadčasovém designu od Fromm & Starck je ideální volbou pro ty, kteří hledají multifunkční a mobilní úložný prostor.