www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Pojízdná skříňka 35 kg uzamykatelná 5 koleček

Získejte praktickou a bezpečnou skladovou možnost s naší pojízdnou skříňkou. Uzamykatelná, s nosností až 35 kg a pěti kolečky pro snadný pohyb. Ideální pro kanceláře, dílny nebo domácnosti. 4 499 Kč.
EAN: 4062859139337
Pojízdná skříňka 35 kg uzamykatelná 5 koleček - Kovové skříně a kartotéky Fromm & Starck

Udělejte si pořádek v kanceláři s uzamykatelnou skříňkou na kolečkách od Fromm & Starck

Chcete udržovat pořádek na svém pracovišti, ať už jste v kanceláři nebo doma? Pak je tu pro vás řešení od Fromm & Starck, společnosti známé pro své vysoce kvalitní průmyslové vybavení. Představujeme vám uzamykatelnou skříňku na kolečkách, která se stane vaším perfektním pomocníkem pro ukládání dokumentů a pracovních materiálů.

Robustní a prostorná kancelářská skříňka

Tato skříňka není jen obyčejný kancelářský kontejner. Její robustní konstrukce v neutrální bílé barvě se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Díky svým kompaktním rozměrům nabízí mnohem víc, než byste čekali. Může bez problémů unést až 10 kg v horní zásuvce a dokonce až 25 kg ve spodní zásuvce.

Vše, co potřebujete, po ruce

Spodní zásuvka je navržena tak, aby snadno pojmula složky formátu A4/F4. S výškou 57 cm a šířkou 42 cm se skříňka snadno vejde pod jakýkoli psací stůl. Už žádné hledání potřebných dokumentů. Vše budete mít po ruce, kdykoli to budete potřebovat.

Bezpečnost na prvním místě

Kovová pojízdná skříňka je uzamykatelná, což je ideální pro zachování soukromí v kanceláři a ochranu před neoprávněným přístupem. K zámku obdržíte 2 klíče, takže se nemusíte obávat, že byste se k vašim dokumentům nedostali.

Tabulka specifikací

Parametr Popis
Hmotnost horní zásuvky 10 kg
Hmotnost spodní zásuvky 25 kg
Rozměry Výška 57 cm, šířka 42 cm
Barva Neutrální bílá
Zámek Uzamykatelný, 2 klíče