www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Podnožka ocel / plast / dřevotříska / plsť černá 30 kg

Podívejte se na naši multifunkční podnožku vyrobenou z oceli, plastu, dřevotřísky a plsti. V černé barvě s nosností až 30 kg, tato podnožka je ideální doplněk pro každý domov, kancelář nebo pracovní prostor. 919 Kč.
EAN: 4062859142849
Podnožka ocel / plast / dřevotříska / plsť černá 30 kg - Doplňky do kanceláře Fromm & Starck

Ulevte si při práci s opěrkou nohou od Fromm & Starck

Pokud trávíte většinu svého pracovního dne sezením, jistě znáte to vyčerpání a únavu, které to s sebou přináší. Monotónní držení těla může způsobit bolesti nohou, ramen, krku a zad. Díky opěrce nohou od společnosti Fromm & Starck však můžete svému tělu ulevit a zvýšit své pohodlí na pracovišti, ať už pracujete u stolu, pokladny, pultu nebo na montážní lince.

Co všechno nabízí naše opěrka nohou?

1. Zlepšení prokrvení a držení těla

Správně nastavená opěrka nohou poskytuje mnoho výhod. Především zlepšuje prokrvení nohou a upravuje držení těla, čímž se předchází bolestivému napětí v nohách, ramenou, krku a zádech. Tím nejenže zlepšuje vaše pohodlí, ale také podporuje vaši produktivitu.

2. Individuální nastavení úhlu sklonu

Úhel sklonu nohou lze na zakřiveném rámu nastavit individuálně, takže každý si může opěrku přizpůsobit podle svých potřeb.

3. Univerzální použití

Podstavec na nohy se vejde pod jakýkoli standardní stůl, takže ho můžete používat prakticky kdekoli.

4. Pohodlí a bezpečnost

Nášlapná plocha je pokryta plstěnými pásy, které jsou součástí dodávky. Díky nim jsou vaše nohy vždy měkce polstrované a nekloužou. Nožičky podpěry jsou navíc protiskluzové a zabraňují poškrábání podlahy.

5. Ochrana podlahy a izolace

Podnožka také izoluje od chladu podlahy a chrání koberec nebo parkety před opotřebením.

6. Snadná údržba a dlouhá životnost

Všechny použité materiály, jako je ocel, plast a guma, se snadno čistí a jsou odolné, takže s naší ergonomickou opěrkou nohou budete moci dlouho ulevovat svým nohám.

Zkrátka, pokud hledáte způsob, jak zlepšit své pracovní podmínky a zvýšit svou produktivitu, opěrka nohou od Fromm & Starck je pro vás ideální volbou.