www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Plechová šatní skříň 6 schránek uzamykatelná 200 kg

Získejte vysokou úroveň organizace a bezpečnosti s naší plechovou šatní skříní. S 6 uzamykatelnými schránkami a nosností až 200 kg je ideální pro školy, tělocvičny nebo pracoviště. 8 699 Kč.
EAN: 4062859141323
Plechová šatní skříň 6 schránek uzamykatelná 200 kg - Šatní skříně pro zaměstnance Fromm & Starck

Bezpečné uložení osobních věcí s kovovou šatní skříňkou Fromm & Starck

Kovová šatní skříňka od renomovaného výrobce Fromm & Starck přináší unikátní řešení pro skladování osobních cenností. Skříňka nabízí šest uzamykatelných přihrádek, které jsou ideální pro uložení mobilního telefonu, důležitých dokumentů, peněženky a dalších cenností.

Elegantní design pro moderní interiér

Oblečte svůj interiér do nového kabátu s touto kovovou šatní skříňkou, která je elegantní kombinací šedé a antracitové barvy. Její sofistikovaný design oživí jakékoliv prostředí, ať už je to kancelář, dílna nebo knihovna.

Bezpečnost a pohodlí v jednom

Každá z šesti přihrádek je samostatně uzamykatelná a je k ní dodáván dvojice klíčů, což zajišťuje maximální bezpečnost uložených věcí. Každá přihrádka je navíc vybavena otočným zámkem s rukojetí, věšákem a poličkou pro ještě větší pohodlí.

Robustní konstrukce odolná až 200 kg

Skříňka je vyrobena z odolné oceli o tloušťce 0,6 mm a pokryta vrstvou z epoxidové pryskyřice. Díky tomu je schopna unést až 200 kg a stane se tak spolehlivým prvkem vašeho vybavení.

Snadná montáž a rychlá připravenost k použití

Srozumitelný návod k obsluze a dodaný montážní materiál umožní snadnou a rychlou montáž skříňky, takže bude ihned připravena k použití.

Shrnutí

  • Elegantní design v kombinaci šedé a antracitové barvy
  • 6 uzamykatelných přihrádek pro bezpečné uložení cenností
  • Otočný zámek s rukojetí, věšák a polička v každé přihrádce
  • Odolná ocelová konstrukce schopná unést až 200 kg
  • Snadná a rychlá montáž díky srozumitelnému návodu a dodanému materiálu