www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Plechová šatní skříň 4 schránky s policemi uzamykatelná 80 kg

Objednejte si plechovou šatní skříň s 4 uzamykatelnými schránkami a policemi, s nosností až 80 kg. Ideální pro školy, sportovní kluby nebo pracoviště. Udržujte své věci bezpečné a uspořádané. 5 299 Kč.
EAN: 4062859141361
Plechová šatní skříň 4 schránky s policemi uzamykatelná 80 kg - Šatní skříně pro zaměstnance Fromm & Starck

Kovová šatní skříň od Fromm & Starck: Uzamykatelné schránky pro vaše cennosti

Fromm & Starck přichází s robustní kovovou šatní skříňkou, která nabízí optimální řešení pro bezpečné uložení vašich osobních věcí – ať už jde o mobilní telefon, důležité dokumenty nebo peněženku.

Stylový a funkční design

Tato skříňka se pyšní elegantním designem v kombinaci šedé a antracitové barvy, který vkusně oživí interiér jakékoliv kanceláře. Pevná konstrukce z plechu a čtyři samostatné uzamykatelné schránky z ní dělají nezbytnou součást vybavení nejen kanceláří, ale i dílen či knihoven.

Bezpečné a přehledné uložení

Každá schránka je uzamykatelná a k jejímu zabezpečení jsou dodávány dva klíče. Tak můžete být jisti, že se k vašim věcem nedostane nikdo neoprávněný. Pro snadné přiřazení jednotlivých přihrádek slouží praktické štítky.

Optimální cirkulace vzduchu a extra výbava

Každá přihrádka je vybavena větracími otvory pro optimální cirkulaci vzduchu, věšákem a policí. To vše přispívá k praktickému a pohodlnému využití této skříňky.

Fromm & Starck: Kvalita a odolnost

Tato skříňka je součástí sortimentu profesionálních potřeb pro průmysl značky Fromm & Starck a svou kvalitou a odolností jistě potěší každého uživatele. Její nosnost až 80 kg a robustní konstrukce z oceli (0,6 mm) s vrstvou z epoxidové pryskyřice, ji předurčují k dlouhodobému použití.

Snadná montáž

Sestavení skříňky je snadné a rychlé díky srozumitelnému návodu k obsluze a dodanému montážnímu materiálu. Takže ji můžete ihned začít používat.

Výhody kovové šatní skříňky od Fromm & Starck

  • Robustní konstrukce z oceli
  • Elegantní design v šedé a antracitové barvě
  • Čtyři uzamykatelné schránky
  • Praktické štítky pro snadné přiřazení přihrádek
  • Větrací otvory pro optimální cirkulaci vzduchu
  • Věšák a police v každé přihrádce
  • Nosnost až 80 kg
  • Snadná a rychlá montáž