www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Opěrka nohou s funkcí kolébky 0 90°

Zvyšte svůj komfort během práce nebo odpočinku s naší opěrkou nohou s funkcí kolébky 0-90°. Tento multifunkční doplněk vám umožní udržet správné držení těla a předejít únavě. Ideální pro domácí i kancelářské použití. 689 Kč.
EAN: 4062859077769
Opěrka nohou s funkcí kolébky 0 90° - Doplňky do kanceláře Fromm & Starck

Našli jsme řešení pro ulevu vašim nohám a zádům při práci v kanceláři

Jestliže trávíte svůj pracovní den sedě u stolu, jistě znáte nepohodlí, které s sebou přináší nedostatek pohybu. Namožené nohy a svaly, těžké bohy a nepříjemné bolesti zad mohou být překážkou v produktivitě. Proto přicházíme s opěrkou nohou od značky Fromm & Starck, která přinese pohyb a komfort do vaší kancelářské práce.

Výhody opěrky nohou Fromm & Starck

Tento produkt je navržen tak, aby aktivizoval prokrvení vašich nohou a podpořil tak nejen dobrou náladu, ale i vaše zdraví. Díky opěrce nohou můžete přinést do svého pracoviště, ať už se jedná o kancelář nebo home office, pozitivní účinky pro váš krevní oběh, svaly a klouby.

Flexibilní nastavení pro maximální komfort

Fromm & Starck opěrka nohou nabízí dva výškové stupně, které můžete snadno nastavit jednoduchým otočením. Vyšší varianta je ideální pro aktivní sezení a pohyb nohou v kolébce v rozsahu od 0 – 90°, zatímco nižší stupeň je zaměřen na uvolněné držení těla. Povrch opěrky je strukturován pro příjemný masážní efekt chodidel a zároveň zajišťuje stabilitu bez klouzání po podlaze.

Stylový a praktický design

Díky svým kompaktním rozměrům se opěrka vejde pod každý kancelářský stůl a díky své černé barvě se nenápadně hodí do jakéhokoli interiéru. Když ji nepotřebujete, můžete ji jednoduše uložit. Tato opěrka nohou je však také ideální pro trvalé užívání díky své robustní konstrukci z trvanlivého plastu (ABS) a nosnosti až 10 kg.

Opěrka nohou pro různé příležitosti

Ať už sledujete televizi, hrajete počítačové hry nebo pracujete v kanceláři, opěrka nohou od výrobce Fromm & Starck vám zajistí správnou směs aktivity a uvolnění.