www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Ochranná přepážka – sada 3 kusů se 2 velikostmi: 1 500 x 400 mm, 750 x 400 mm

Tato sada 3 ochranných přepážek v 2 velikostech (1 500 x 400 mm, 750 x 400 mm) je ideální pro zajištění bezpečného prostoru. Perfektní pro obchody, kanceláře nebo jiná veřejná místa, kde je třeba oddělit prostor a zajistit bezpečnost. 2 399 Kč.
EAN: 4062859077691
Ochranná přepážka – sada 3 kusů se 2 velikostmi: 1 500 x 400 mm

Bezpečí a hygiena na pracovišti s ochrannými přepážkami od Fromm & Starck

Našel jsi se někdy v situaci, kdy jsi chtěl pro své zaměstnance vytvořit bezpečnější prostředí v kanceláři, zvýšit hygienické standardy v restauraci, nebo dodat další vrstvu ochrany v kosmetickém salonu? Pokud ano, potom jsou právě pro tebe ochranné přepážky na pracovní stůl značky Fromm & Starck.

Ochrana proti virům a bakteriím

Tyto přepážky jsou navrženy tak, aby poskytovaly účinnou ochranu před viry, bakteriemi a infekčními kapénkami. Sada tří přepážek nabízí jak zaměstnancům, tak zákazníkům pocit bezpečí během práce u stolu nebo ošetření.

Praktický a estetický design

Vyrobeny z průsvitného, ale neprůhledného akrylu, tato řešení umožňují vytvořit vlastní prostor, který nepůsobí zcela izolovaně, ale zároveň poskytuje ochranu. Jsou také vynikajícím nástrojem pro další zlepšení vašeho hygienického konceptu.

Jednoduchá instalace a variabilní použití

Ochranné přepážky od Fromm & Starck jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno namontovat a používat ve velmi variabilním způsobem. 5mm tlusté přepážky lze jednoduše připevnit k okraji stolu pomocí svorek.

Široký výběr velikostí

Fromm & Starck, váš expert na kancelářské potřeby, nabízí různé velikosti, které lze vzájemně kombinovat. Využijte ochranné přepážky pro vytvoření bezpečného pracoviště, kde se zaměstnanci i zákazníci budou cítit chráněni.

Bezpečný a snadno udržovatelný materiál

Přepážky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který neobsahuje toxické látky a lze jej bezpečně používat v různých prostředích. Všechny plochy lze jednoduše čistit a dezinfikovat, což zajišťuje nejvyšší hygienické standardy.

Závěr

Ať už je vaše pracoviště jakékoliv, ochranné přepážky od Fromm & Starck představují bezpečné a praktické řešení pro zajištění hygieny a ochrany.