www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 30 x 23 x 8 cm

Chcete udržet prostor čistý a uspořádaný? Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití je ideální řešení. Má rozměry 30 x 23 x 8 cm a je uzamykatelný pro vaši bezpečnost. Skvělá volba pro domácnosti, kanceláře nebo veřejné prostory. 869 Kč.
EAN: 4062859177247
Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 30 x 23 x 8 cm - Koše na odpadky Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
869

Udržujte prostory čisté s nástěnným popelníkem Stamony

Víte, jak nepříjemné může být, když jsou vstupní prostory vaší budovy nebo kanceláře zanesené nedopalky cigaret. Stejně tak, když jsou odpadkové koše přeplněné nebo dokonce převrácené. Právě pro tyto situace přichází na trh společnost Stamony s řešením v podobě nástěnného popelníku.

Snadná montáž a použití

Nástěnný popelník Stamony je jednoduchý na instalaci. Díky piktogramu cigaret je jeho účel jasný pro každého návštěvníka, hosta nebo zaměstnance. Ať už jde o kuřácké zóny, vstupní prostory veřejných budov, restaurací nebo kanceláří, tento popelník zaručuje čistotu a usnadňuje správné odhazování cigaret nebo doutníků.

Bezpečnost a pohodlí

Popelník je zajištěn zámkem a je dodáván s dvěma shodnými klíči. Díky odnímatelné nádobě na odpad můžete popelník rychle, snadno a čistě vyprázdnit. S rozměry 30 x 23 x 8 cm nabízí tento venkovní popelník velkou kapacitu a zároveň snižuje četnost vyprazdňování.

Odolný a univerzální design

Venkovní popelník Stamony je vyroben z oceli válcované za studena s černým práškovým nátěrem. Díky tomu odolává jak rzi, tak i nepříznivému počasí. Jeho retro design v decentní černé barvě však nevypadá mimo místo ani v interiérech. Ať už tedy hledáte řešení pro venkovní nebo vnitřní prostory, tento popelník je ideální volbou.

Snadná instalace

Montáž popelníku je rychlá a profesionální díky dodávanému montážnímu materiálu a podrobnému návodu. Takže si ho můžete bez problémů připevnit na jakoukoliv stěnu.

Závěr

Pokud hledáte praktické a elegantní řešení pro udržení čistoty ve vašich prostorách, nástěnný popelník Stamony je tou správnou volbou. Jeho snadná montáž a použití, bezpečnost, odolnost vůči počasí a univerzální design ho činí ideálním doplňkem jak pro venkovní, tak i vnitřní prostory.