www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 26 x 25 x 9 cm

Tento uzamykatelný nástěnný popelník je ideální pro venkovní i vnitřní použití. S rozměry 26 x 25 x 9 cm se snadno vejde na jakoukoliv stěnu. Udržujte prostor čistý a uspořádaný s tímto praktickým doplňkem. 849 Kč.
EAN: 4062859177254
Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 26 x 25 x 9 cm - Koše na odpadky Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
849

Představujeme nástěnný popelník od Stamony

Máte problém s rozházenými nedopalky, přeplněnými nebo převrácenými koši? Máme pro vás řešení – nástěnný popelník od společnosti Stamony. Ten nabízí účinnou nápravu a zajišťuje čisté a uspořádané prostory pro kuřáky nebo vstupní prostory veřejných budov, restaurací a kanceláří.

Uživatelsky přívětivý design

Tento nástěnný popelník se snadno montuje na stěnu a je navržen tak, aby usnadnil jeho použití. Je vybaven zřetelným piktogramem cigaret, který intuitivně vede návštěvníky, hosty nebo zaměstnance k správnému odhození cigaret nebo doutníků.

Bezpečnost a pohodlí

Pro bezpečnou manipulaci a udržení čistoty je popelník zajištěn zámkem a je dodáván s dvěma shodnými klíči. Kromě toho je vybaven odnímatelnou nádobou na odpad, což usnadňuje jeho vyprazdňování. Jeho rozměry 26 x 25 x 9 cm a velká kapacita znamenají, že je třeba ho vyprazdňovat méně často.

Odolný a stylový popelník

Tento venkovní popelník je vyroben z oceli válcované za studena s černým práškovým nátěrem, což mu zaručuje odolnost vůči rzi a počasí. Jeho retro design v decentní černé barvě ho činí vhodným pro jakékoli prostředí, ať už je to interiér nebo exteriér.

Snadná instalace

Montáž tohoto popelníku je rychlá a profesionální díky dodávanému montážnímu materiálu a podrobnému návodu. Takže nemusíte mít žádné obavy, že by montáž byla náročná nebo zdlouhavá.

Tento nástěnný popelník od Stamony je tak ideální řešení pro udržení čistoty a pořádku v kuřáckých nebo vstupních prostorách. Jeho jedinečný a přívětivý design, bezpečnostní prvky a snadná instalace ho činí skvělou volbou pro jakékoli prostředí.