www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 20 x 16 x 8 cm

Udržte své prostory čisté a elegantní s tímto nástěnným popelníkem, který je ideální pro použití venku i uvnitř. S rozměry 20 x 16 x 8 cm a uzamykatelnou funkcí, tento popelník zaručuje pohodlí a bezpečnost. Bez ohledu na to, kde ho použijete, tento popelník přidá k vašemu prostoru moderní a uklizený vzhled. 519 Kč.
EAN: 4062859177230
Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 20 x 16 x 8 cm - Koše na odpadky Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
519

Nástěnný popelník Stamony: Řešení pro čisté kuřácké a vstupní prostory

Znáte to – nedopalky cigaret rozházené všude kolem, přeplněné nebo převrácené odpadkové koše. Tento nástěnný popelník od Stamony přináší řešení těchto problémů. Je ideální pro kuřácké zóny, vstupní prostory veřejných budov, restaurací nebo kanceláří.

Uživatelsky příjemný design

Tento popelník je snadno uchopitelný a připevnitelný na jakoukoli stěnu. Jeho design je zdobený zřetelným piktogramem cigaret, který návštěvníkům, hostům nebo zaměstnancům usnadňuje správné odhazování cigaret nebo doutníků.

Bezpečné a snadné vyprazdňování

Popelník je zajištěn zámkem a je dodáván s dvěma shodnými klíči. Díky odnímatelné nádobě na odpad můžete popelník rychle, snadno a čistě vyprázdnit. S rozměry 20 x 16 x 8 cm má tento venkovní popelník velkou kapacitu a zároveň snižuje potřebu častého vyprazdňování.

Kvalitní materiál a vzhled

Venkovní popelník je vyroben z oceli válcované za studena s černým práškovým nátěrem, což zajišťuje odolnost vůči rzi i nepříznivému počasí. Jeho retro design v decentní černé barvě je vhodný jak do exteriérů, tak i do interiérů.

Snadná montáž

Tento popelník můžete rychle a profesionálně připevnit na požadovanou stěnu díky dodávanému montážnímu materiálu a podrobnému návodu.

Vyzkoušejte tento nástěnný popelník od Stamony a udržujte své prostory čisté a uspořádané.