www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástěnný popelník do interiéru i exteriéru uzamykatelný 11 x 8,5 x 49 cm

Nabízíme uzamykatelný nástěnný popelník o rozměrech 11 x 8,5 x 49 cm, ideální pro jakýkoliv interiér či exteriér. Jeho odolná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky zámku můžete mít jistotu, že jeho obsah zůstane v bezpečí. 1 699 Kč.
EAN: 4062859175908
Nástěnný popelník do interiéru i exteriéru uzamykatelný 11 x 8
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
1 699

Řešení pro nedopalky od společnosti ulsonix


Nechte zapomenout na rozházené nedopalky nebo přeplněné a převrácené odpadkové koše. Společnost ulsonix představuje svůj nástěnný popelník, ideální doplněk pro kuřácké zóny nebo vstupní prostory veřejných budov, restaurací a kanceláří.

Snadná instalace a použití


Popelník od ulsonix se jednoduše připevňuje na zeď. Zřetelný piktogram cigaret upozorňuje návštěvníky, hosty i zaměstnance, kde mohou řádně odhodit své nedopalky.

Bezpečný a praktický design


Nástěnný popelník je vybaven zámkem a dodává se s odpovídajícím klíčem. Vyjímatelná nádoba na odpad z ušlechtilé oceli umožňuje rychlé, snadné a čisté vyprázdnění popelníku.

Vysoká kapacita


S celkovými rozměry 11 x 8,5 x 49 cm tento venkovní popelník nabízí vysokou kapacitu 1,8 l. To snižuje četnost vyprazdňování a šetří váš čas.

Výrobek odolný proti nepříznivým podmínkám


Tento popelník je vyroben z ušlechtilé oceli, což mu zajišťuje odolnost proti rzi a nepříznivému počasí. Decentní stříbrný model se hodí jak do exteriéru, tak do interiéru.

Profesionální dojem


Ať už uvnitř nebo venku, tento popelník zaručuje čistý a dobře udržovaný kuřácký prostor a působí profesionálním dojmem. Je to skvělý doplněk pro každou firmu, která dbá na čistotu a pořádek ve svých prostorách.