www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástěnný popelník do interiéru i exteriéru uzamykatelný 11 x 8 x 49 cm

Nástěnný popelník do interiéru i exteriéru, uzamykatelný pro zajištění bezpečnosti a čistoty. S rozměry 11 x 8 x 49 cm je ideální pro jakýkoliv prostor. Skvělá volba pro ty, kteří hledají praktické a stylové řešení pro odpadky. 2 099 Kč.
EAN: 4062859175915
Nástěnný popelník do interiéru i exteriéru uzamykatelný 11 x 8 x 49 cm - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
2 099

Nástěnný popelník od ulsonix: Řešení pro čistotu a pořádek

Jste někdy naráželi na nepořádek v kuřáckých zónách nebo vstupních prostorách budov? Neustále přeplněné odpadkové koše nebo nedopalky rozházené všude kolem? Společnost ulsonix vám přináší ideální řešení – nástěnný popelník, který zaručí čistotu a pořádek ve vaší budově, restauraci nebo kanceláři.

Jednoduchá instalace a použití

Nástěnný popelník od ulsonix se jednoduše připevňuje na zeď. Díky zřetelnému piktogramu cigaret bude pro vaše návštěvníky, hosty nebo zaměstnance snazší řádně odhodit cigarety nebo doutníky.

Bezpečnost a pohodlí

Venkovní nástěnný popelník je zabezpečený zámkem a k němu je dodáván odpovídající klíč, takže nemusíte mít obavy o jeho bezpečnost. Vyjímatelná nádoba na odpad z ušlechtilé oceli umožňuje rychlé, snadné a čisté vyprazdňování popelníku.

Velká kapacita

S rozměry 11 x 8 x 49 cm nabízí tento velký venkovní popelník vysokou kapacitu 2 l, což snižuje nutnost častého vyprazdňování.

Odolnost a univerzálnost

Venkovní popelník je vyroben z hliníku, což mu zaručuje odolnost vůči rzi a nepříznivému počasí. Tento model v decentní stříbrné barvě se ovšem hodí i do interiéru. Ať už ho umístíte uvnitř nebo venku, tento popelník zaručuje čistý a dobře udržovaný kuřácký prostor a profesionální celkový dojem.

Specifikace produktu
Materiál Hliník
Rozměry 11 x 8 x 49 cm
Kapacita 2 l
Barva Stříbrná