www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástěnný držák monitoru 17“

Optimalizujte svůj pracovní prostor s tímto nástěnným držákem pro monitor 17. Snadno nastavitelný a stabilní, tento držák je perfektní řešení pro uklizení stolu a zlepšení pohodlí při práci. 1 099 Kč.
EAN: 4062859005946
Nástěnný držák monitoru 17'' - Držáky Fromm & Starck

Povýšte svou pracovní stanici na novou úroveň s nástěnným držákem na monitor od Fromm & Starck

Jednou z nejlepších investic pro zlepšení ergonomie a účinnosti vašeho pracovního prostoru je nástěnný držák na monitor. Fromm & Starck přináší univerzální držák, který vám umožní přizpůsobit si polohu monitoru přesně podle vašich potřeb a zároveň ušetří místo na pracovním stole.

Plynulé a flexibilní nastavení

Jedním z nejlepších aspektů tohoto nástěnného držáku na monitor je jeho plynulé a flexibilní nastavení. Držák umožňuje naklánění monitoru v rozmezí -45° až 45°, otáčení mezi -180° a 180° a natáčení od -90° do 90°.

To vám umožňuje snadno měnit vzdálenost od monitoru a pozorovací úhel podle aktuální situace. Takto můžete minimalizovat namáhání zádů, krku a očí a zároveň zlepšit svůj výkon a pohodlí při práci na počítači.

Stabilní a odolná konstrukce pro dokonalou podporu

Tento nástěnný držák na monitor je vyroben z hliníku a oceli, což zaručuje jeho stabilitu a odolnost. Držák lze bez problémů použít pro všechny komerční modely monitorů s úhlopříčkou 15 až 27 a s maximálním zatížením do 7 kg.

Snadná instalace a kompatibilita

Instalace tohoto držáku na monitor je velmi snadná. Monitor se připevní k držáku pomocí montážní desky s otvory ve vzdálenosti podle normy VESA, což zajišťuje širokou kompatibilitu s různými modely monitorů.

Přínos pro prezentace a diskuze

Nástěnný držák na monitor od Fromm & Starck je skvělým pomocníkem nejen pro kancelářskou práci. Díky možnosti snadného otáčení monitoru se stává také vynikajícím nástrojem pro prezentace výsledků nebo diskuze s kolegy. Přináší tedy nejen zdravější pracovní prostředí, ale také přesvědčivější a profesionálnější prezentace.