www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástavec na stůl plynulé nastavení výšky 16,5 až 41,5 cm

Vylepšete svůj pracovní prostor s naším nástavcem na stůl s plynulým nastavením výšky od 16,5 do 41,5 cm. Tento praktický a flexibilní produkt nabízí pohodlí a ergonomii pro vaše dlouhé hodiny u stolu. Není zařazen do žádné kategorie, ale jeho kvalita a funkčnost jsou nepopiratelné. 3 099 Kč.
EAN: 4062859973412
Nástavec na stůl plynulé nastavení výšky 16

Dokonalý pomocník pro vaše zdravé sezení

Únava z dlouhodobého sezení při práci může být někdy neúnosná. Záda a krk bolí, člověk se cítí vyčerpaný a neschopný soustředění. To vše může změnit nástavec na stůl STAR_SSD_02 od společnosti Fromm & Starck, specialisty na kvalitní kancelářské vybavení.

Pracujte pohodlně a efektivně

Tento nástavec umožňuje transformovat jakýkoli kancelářský stůl na ergonomický stůl pro práci vestoje. Máte tak možnost střídat pozice, jak vám to vyhovuje. Doba, kdy jste byli nuceni sedět celý den, je pryč. Je vědecky prokázáno, že střídání sezení a stání při práci má pozitivní vliv na zdraví a produktivitu.

Vlastnosti, které oceníte

Nástavec má plynulé nastavení výšky mezi 16,5 a 41,5 cm, které se snadno ovládá pomocí dvou pák pod pracovní deskou. Díky dvěma hydraulickým tlakovým pístům umístíte desku a polici na klávesnici do požadované polohy bez větší námahy.

Místo pro vše, co potřebujete

Velkorysé rozměry pracovní desky 90 x 50 cm nabízí dostatek místa pro dva monitory. Podélná prohlubeň je navíc perfektní jako stojánek pro tablet nebo chytrý telefon.

Stabilita a odolnost

Nástavec je vyroben z polotvrdé dřevovláknité desky a ocelového rámu, což zaručuje jeho pevnost a vysokou nosnost. Může snadno unést až 15 kg na pracovní desce a až 2 kg na polici pro klávesnici a myš.

Zdraví a produktivita

Práce vestoje nejen zlepšuje držení těla a zvyšuje schopnost soustředění, ale také podporuje zdravé trávení a dýchání. Navíc spálíte o 30 procent více kalorií než při sezení. A rozhodování? Ve stoje se rozhodujeme o 20 procent rychleji.

Všestranný doplněk každé kanceláře

Jedno je jisté, nástavec na stůl STAR_SSD_02 je užitečným a praktickým doplňkem jakékoliv kanceláře, ať už jde o firemní prostory, lékařskou ordinaci nebo domácí pracovnu.