www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nástavec na stůl kovový

Oblíbený a kvalitní kus Nástavec na stůl kovový je k získání zde teď právě skutečně levně! 559 Kč.
EAN: 4062859005922
Nástavec na stůl kovový - Stojany na monitor Fromm & Starck

Pracujte s pohodlím a stylem s nástavcem na stůl od Fromm & Starck

Obohaťte své kancelářské prostředí o nástavec na stůl od renomované značky Fromm & Starck. Tento dokonale navržený produkt nejenže zvýší vaši produktivitu, ale také přispěje k estetické hodnotě vašeho pracoviště, ať už je to v kanceláři či v domácím prostředí. Přesvědčte se sami o výhodách, které přicházejí s kvalitou a ergonomickým designem Fromm & Starck!

Nástavec na pracovní stůl STAR_SSD_05: Pohodlí a funkcionalita v jednom

Nástavec na pracovní stůl STAR_SSD_05 je víc než jen doplněk. Je to nástroj, který vám umožní pracovat pohodlněji a efektivněji. Jeho výška 100 mm umožňuje umístit monitor na úroveň očí, což pomáhá snížit napětí v krku a zádech. Díky tomu se práce u počítače stává méně namáhavou a umožňuje vám udržet si koncentraci po delší dobu.

Nosnost až 20 kg

S nosností až 20 kg je tento nástavec na stůl vhodný pro monitory o velikosti 13‘‘, laptopy, notebooky a dokonce i tiskárny. Jeho protiskluzové nožičky zaručují maximální stabilitu a zároveň šetří povrch stolu.

Úložný prostor

Jednou z hlavních výhod tohoto nástavce je jeho úložný prostor, který může být využit pro uskladnění klávesnice, dokumentů nebo knih. Díky vyvážené konstrukci z oceli je vaše pracoviště nejen ergonomičtější, ale také strukturovanější.

Udržování tohoto nástavce je velmi jednoduché, stačí ho otřít vlhkým hadříkem nebo houbou.

Zlepšete své pracovní prostředí s Fromm & Starck

Při práci u počítače je důležité myslet na své zdraví a pohodlí. S nástavcem na stůl od Fromm & Starck můžete zlepšit své pracovní prostředí, zvýšit svou produktivitu a zároveň přidat elegantní prvek do své kanceláře. Nechte se inspirovat kvalitou a stylem Fromm & Starck!