www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nášlapný odpadkový koš s víkem ve vzhledu dřeva 30 l bílý lakovaná ocel

Vylepšete svůj domov s naším nášlapným odpadkovým košem s víkem ve vzhledu dřeva. Tento elegantský koš o objemu 30 litrů je vyrobený z lakované oceli v bílé barvě, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Perfektně se hodí do jakéhokoli interiéru. 1 699 Kč.
EAN: 4062859164315
Nášlapný odpadkový koš s víkem ve vzhledu dřeva 30 l bílý lakovaná ocel - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
1 699

Hygienické řešení pro odpad – nášlapný koš od ulsonix

Jste unaveni neustálým shýbáním a ušpiněnými rukama při vyhazování odpadu? Máme pro vás řešení! Nášlapný odpadkový koš od značky ulsonix vám usnadní každodenní manipulaci s odpadky a zároveň zvýší hygienu vašeho domova či kanceláře.

Bezdotykové otevírání a zavírání

Náš odpadkový koš je vybaven nášlapným mechanismem, který umožňuje jeho snadné otevírání a zavírání nohou. Díky tomu můžete mít obě ruce volné a vyhnout se přímému kontaktu s košem.

Hygiena na prvním místě

Víko koše nejenže skryje odpadky před zraky návštěv, ale také zadrží nepříjemné pachy. Pedál je navíc vybaven protiskluzovou vložkou pro bezpečné a pohodlné použití. Navíc, díky funkci přidržení, zůstane víko otevřené, aniž byste jej museli držet nohou.

Dlouhá životnost a odolnost

Náš odpadkový koš je certifikován na 10 000 otevření a díky pozinkovaným a potaženým povrchům je chráněn před korozí. Vnitřní koš s madlem usnadňuje vysypávání odpadu. V případě potřeby lze celý koš snadno přenést pomocí pantů víka.

Stylový design

Kulatý tvar a subtilní design odpadkového koše s víkem imitujícím dubové dřevo dodají vašemu interiéru přirozený vzhled. Díky kompaktnímu tvaru a objemu 30 litrů se hodí do jakékoliv místnosti – ať už je to kuchyň, zasedací místnost, kancelář nebo recepce.

Specifikace
Typ: Nášlapný odpadkový koš
Značka: ulsonix
Objem: 30 l
Design: Dubové dřevo
Certifikace: 10 000 otevření