www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nábytkový trezor 38 x 30 x 30 cm

Uchovávejte své cennosti bezpečně v tomto robustním nábytkovém trezoru o rozměrech 38 x 30 x 30 cm. Ideální pro domácnosti, kanceláře nebo malé podniky. Kompaktní, bezpečný a snadno použitelný. 2 699 Kč.
EAN: 4062859982155
Nábytkový trezor 38 x 30 x 30 cm - Trezory Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
2 699

Úschova cenností v nábytkovém trezoru Stamony

Chcete-li mít své cennosti, klíče a důležité dokumenty v bezpečí, je nábytkový trezor ST-ES-300 od Stamony skvělou volbou. Tento malý, ale odolný trezor nabízí dokonalou ochranu pro vše, co chcete uchovat mimo dosah neoprávněných osob.

Malý trezor s velkou ochranou

Trezor Stamony je vyroben z robustní, práškově lakované oceli, což mu dává výjimečnou odolnost. Jeho kompaktní rozměry 38 x 30 x 30 cm umožňují jeho umístění téměř kdekoli – v kanceláři, doma nebo dokonce uvnitř skříně. Montážní otvory v ocelové konstrukci umožňují jeho upevnění na bezpečné místo, zatímco závěs dveří je zabudován přímo do konstrukce trezoru, takže jej nelze zvenčí vypáčit.

Elektronický kombinační zámek pro maximální bezpečnost

Bezpečnostní dveře trezoru jsou vybaveny kombinačním zámkem, který umožňuje nastavit 3 až 8místnou číselnou kombinaci. Tento zámek, doplněný dvěma ocelovými šrouby, poskytuje prakticky neprůstřelnou obranu. Pro případ, že byste si na kód nevzpomněli, je k dispozici alternativní otevření pomocí bezpečnostního klíče. Dva takové klíče jsou součástí balení a měly by být uloženy na bezpečném místě.

Uživatelsky přívětivý a efektivní

Trezor Stamony je vybaven LED displejem, který informuje o stavu baterie a varuje v případě jejího vybití. Balení obsahuje čtyři baterie, takže trezor můžete začít používat okamžitě. Uvnitř trezoru je měkká podložka, která poskytuje další ochranu uloženým předmětům.

Stamony – značka, které můžete důvěřovat

Stamony je značka, která je známá svými bezpečnostními řešeními. S nábytkovým trezorem ST-ES-300 nabízí extrémně stabilní a bezpečnou možnost uložení vašich cenných předmětů.