www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nábytkový trezor 35 x 34,5 x 50 cm

Zabezpečte své cennosti s tímto nábytkovým trezorem o rozměrech 35 x 34,5 x 50 cm. Ideální pro domácí nebo kancelářské použití, tento trezor nabízí vysokou úroveň ochrany pro vaše cenné předměty. 3 499 Kč.
EAN: 4062859024015
Nábytkový trezor 35 x 34
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
3 499

Nábytkový trezor ST-ES-500B od Stamony – bezpečné útočiště pro vaše cennosti

Jste na pochybách, kde bezpečně uložit vaše cennosti, důležité dokumenty, klíče nebo datové nosiče? Máme pro vás ideální řešení. Nábytkový trezor ST-ES-500B od Stamony vám nabídne optimální ochranu a stabilitu, kterou potřebujete pro skladování vašich cenných věcí.

Robustní konstrukce a kompaktní rozměry

Tento mini trezor je vyroben z robustní oceli, což mu dodává pevnost a odolnost. Navíc jeho kompaktní rozměry 35 x 34,5 x 50 cm umožňují umístit ho kamkoli – do kanceláře, nebo třeba i do skříně. Jeho ocelová konstrukce o síle 2 mm je navíc vybavena montážními otvory pro snadné a bezpečné připevnění na vhodné místo.

Bezpečné uložení a snadný přístup

Trezor ST-ES-500B je vybaven 4 mm tlustými dveřmi s kódovým zámkem, což zaručuje bezpečné uložení vašich cenných předmětů. A pokud byste náhodou zapomněli svou číselnou kombinaci, nezoufejte. Trezor je vybaven bezpečnostním klíčem pro nouzové otevření. Dva dodávané klíče by měly být vždy uloženy na bezpečném místě.

LED kontrolka a měkké vnitřní vybavení

Mini trezor je vybaven LED diodou, která kontroluje stav baterie a potvrzuje zadání kódu. Pokud je stav baterie nízký, dioda vás na to upozorní. Součástí dodávky jsou také 4 tužkové baterie AA pro okamžité uvedení trezoru do provozu. Vnitřek trezoru je pak vyložen jemnou tkaninou pro dodatečnou ochranu uložených předmětů.

Bezpečnostní řešení od Stamony

Spolehněte se na bezpečnostní řešení od Stamony a chraňte své cennosti v tomto extrémně stabilním nábytkovém trezoru s kombinačním zámkem.

Tabulka specifikací

Značka Stamony
Model ST-ES-500B
Typ Nábytkový trezor
Material Robustní ocel
Rozměry 35 x 34,5 x 50 cm
Zámek Kódový zámek + bezpečnostní klíč