www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nábytkový trezor 35 x 25 x 25 cm

Uchovávejte cenné předměty bezpečně v našem nábytkovém trezoru o rozměrech 35 x 25 x 25 cm. Perfektní pro domácí nebo kancelářské použití, tento trezor nabízí dostatek místa pro uložení dokumentů, šperků nebo jakékoliv jiné cennosti. 1 999 Kč.
EAN: 4062859982148
Nábytkový trezor 35 x 25 x 25 cm - Trezory Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
1 999

Ochrana vašich cenností s nábytkovým trezorem Stamony ST-ES-250

Pokud hledáte robustní a spolehlivý způsob, jak chránit své dokumenty, klíče a jiné cennosti, nábytkový trezor Stamony ST-ES-250 je ideální volbou. Tento kompaktní trezor nabízí nejen ochranu, ale i stabilitu a dodává klidný pocit, že vaše věci jsou v bezpečí.

Robustní a kompaktní design

Trezor je vyroben z robustní, práškově lakované oceli, která zaručuje jeho odolnost. Jeho kompaktní rozměry 35 x 25 x 25 cm umožňují jeho snadné umístění do kanceláře, skříně či jiného nenápadného místa. Díky montážním otvorům je možné trezor pevně uchytit na bezpečné místo.

Maximální bezpečnost

Dveře trezoru jsou vybaveny kombinačním zámkem, kde můžete nastavit 3 až 8místnou číselnou kombinaci. Tento zámek je prakticky nevylomitelný díky dvěma ocelovým šroubům. Pokud byste náhodou zapomněli svou kombinaci, trezor je možné otevřít pomocí bezpečnostního klíče. Dva nouzové klíče jsou součástí balení a je důležité je uchovat na bezpečném místě.

Praktické funkce

Trezor je vybaven LED displejem, který informuje o stavu trezoru a varuje v případě slabé baterie. Součástí balení jsou čtyři baterie, takže trezor můžete použít hned po rozbalení.

Dodatečná ochrana

Uvnitř trezoru je navíc jemná dečka, která chrání uložené předměty před poškrábáním a poskytuje jim tak dodatečnou ochranu.

Spolehněte se na kvalitu značky Stamony

S nábytkovým trezorem Stamony ST-ES-250 máte jistotu, že vaše cennosti jsou v bezpečí. Jeho extrémně stabilní konstrukce a kombinační zámek jsou zárukou maximální ochrany.