www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nábytkový trezor 25 x 25 x 35 cm vhozový otvor

Bezpečně uschovejte své cennosti v tomto robustním nábytkovém trezoru o rozměrech 25 x 25 x 35 cm. Vysoce kvalitní konstrukce, vhozový otvor pro snadné vložení peněz a cenných předmětů. Ideální řešení pro domácnosti i firmy. 2 199 Kč.
EAN: 4062859024091
Nábytkový trezor 25 x 25 x 35 cm vhozový otvor - Trezory Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
2 199

Bezpečně uschovejte své cennosti s nábytkovým trezorem ST-ES-250C od Stamony

V dnešní době je bezpečnost našich cenností stále důležitější. Ať už potřebujete uschovat klíče, důležité dokumenty nebo datové nosiče, nábytkový trezor ST-ES-250C od společnosti Stamony vám poskytne potřebnou ochranu a stabilitu.

Kompaktní vhozový trezor s praktickými vlastnostmi

Tento trezor se vyznačuje svou kompaktností a praktičností. Jeho rozměry 25 x 25 x 35 cm umožňují umístit ho kamkoliv – do kanceláře, do skříně, nebo do jiného nenápadného místa. Jeho vhozový otvor je ideálním řešením pro rychlou a jednoduchou ochranu vašich denních výdělků a tržeb před nepovolaným přístupem.

Robustní konstrukce pro maximální bezpečí

Trezor je vyroben z robustní oceli o síle 2 mm, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Dveře trezoru jsou ještě silnější, s tloušťkou 4 mm, a jsou vybaveny zamykacím systémem s dvojitou rozpěrou a dvěma klíči pro maximální bezpečí.

Snadná instalace a další výhody

Trezor je navíc opatřen montážními otvory pro snadné upevnění na bezpečné místo. Závěs uzavíracích dvířek je do konstrukce trezoru bezpečně zabudován a zvenčí jej není možné vypáčit.

Uvnitř trezoru najdete jemnou tkaninu, která poskytuje uloženým předmětům dodatečnou ochranu.

Spolehněte se na bezpečnostní řešení od Stamony

Nenechte své cennosti volně ležet. Spolehněte se na bezpečnostní řešení od výrobce Stamony a chraňte své cennosti v extrémně stabilním nábytkovém trezoru ST-ES-250C.

Značka: Stamony
Model: ST-ES-250C
Rozměry: 25 x 25 x 35 cm
Materiál: Ocel
Tloušťka stěn: 2 mm
Tloušťka dveří: 4 mm