www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Nábytkový trezor 23 x 17 x 17 cm

Uchovávejte vaše cennosti bezpečně v tomto nábytkovém trezoru o rozměrech 23 x 17 x 17 cm. Ideální pro ukládání dokladů, šperků a dalších cenných předmětů s maximální ochranou. 1 299 Kč.
EAN: 4062859982124
Nábytkový trezor 23 x 17 x 17 cm - Trezory Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
1 299

Už žádné starosti s bezpečností svých cenností

Každý z nás má v domácnosti či kanceláři věci, které jsou pro něj cenné a rád by je měl uschovány na bezpečném místě. Ať už se jedná o důležité dokumenty, klíče nebo datové nosiče, nenechávejte je volně ležet. Řešením pro vás může být kompaktní nábytkový trezor ST-ES-170 od renomované značky Stamony.

Optimální bezpečnostní řešení

Trezor Stamony je díky své robustní konstrukci z práškově lakované oceli ideálním místem pro uložení vašich cenností a dokumentů. Jeho kompaktní rozměry 23 x 17 x 17 cm umožňují umístit jej kamkoliv – ať už na pracovní stůl v kanceláři nebo třeba dovnitř skříně.

Bezpečná konstrukce a zámek

Trezor je vybaven extra silnými bezpečnostními dveřmi se zámkem, na kterém můžete nastavit 3 až 8místnou číselnou kombinaci. Zámek je navíc zabezpečen dvěma ocelovými šrouby, což jej činí prakticky nevylomitelným. Pokud byste si náhodou na kombinaci nevzpomněli, trezor lze otevřít pomocí bezpečnostního klíče.

Moderní technologie

Nábytkový trezor je vybaven LED displejem, který vás informuje o stavu trezoru a varuje v případě slabé baterie. Balení navíc obsahuje čtyři baterie, takže trezor můžete začít používat hned po jeho rozbalení.

Dodatková ochrana

Uvnitř trezoru najdete jemnou dečku, která uloženým předmětům poskytuje dodatečnou ochranu.

Přehled hlavních vlastností

  • Robustní konstrukce z práškově lakované oceli
  • Kompaktní rozměry 23 x 17 x 17 cm
  • Extra silné bezpečnostní dveře s kombinačním zámkem
  • LED displej
  • Dodatečná ochrana v podobě jemné dečky uvnitř trezoru

Důvěřujte bezpečnostním řešením od Stamony a chraňte své cennosti v extrémně stabilním nábytkovém trezoru s kombinačním zámkem.