www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Mobilní promítací plátno 153,8 x 203 cm mobilní

Užijte si kino kdekoliv s naším mobilním promítacím plátnem o rozměrech 153,8 x 203 cm. Snadno přenosné a nastavitelné, ideální pro domácí kino, prezentace nebo venkovní filmové večery. 4 399 Kč.
EAN: 4062859030719
Mobilní promítací plátno 153

Odhalte svět promítání s mobilním vytahovacím plátnem STAR_PFPS_02 od Fromm & Starck

Ať už hledáte dokonalé plátno pro domácí kino, potřebujete prezentovat svůj projekt v konferenční místnosti nebo přednášet v akademickém prostředí, mobilní vytahovací plátno STAR_PFPS_02 od Fromm & Starck je tou správnou volbou. Toto plátno nabízí optimální promítací plochu pro filmy, fotografie i prezentace.

Technické specifikace a výhody

Projekční plátno má rozměry 153,8 x 203 cm a úhlopříčku obrazovky 70. Tím vytváří v domácnosti skutečně filmovou atmosféru. Černý rámeček kolem plátna zajišťuje skutečnou velikost obrazu 106,7 x 142,3 cm ve formátu 4:3. Tato technika maskování výrazně zlepšuje kontrast obrazu a tedy i vizuální zážitek.

Design a materiály

Zadní strana plátna je po celé ploše černá, což zabraňuje průniku světla. To umožňuje postavit plátno třeba i před okno. Projekční plátno je vyrobeno z třívrstvého, 0,4 mm tenkého PVC, které je hladké již při prvním rozvinutí a nevrhá nevzhledné sklady.

Úhel pohledu a kvalita obrazu

Nízká reflexní hodnota umožňuje široký pozorovací úhel, takže můžete na plátnu bez ztráty kvality zobrazovat vysoce kvalitní video formáty, jako je Full HD, Ultra HD, 4K a 8K.

Instalace a použití

Projekční plátno je vybaveno nůžkovým systémem s plynulým chodem a pneumatickým zdvihovým mechanismem, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Můžete jej vytáhnout zcela nebo pouze do určité výšky. Integrované nohy zajišťují stabilní ustavení a umožňují umístění plátna na libovolné místo v místnosti.

Mobilní a praktické

Po použití můžete plátno rychle svinout zpět a uložit do hliníkové kazety. Díky rukojeti a ultralehkým materiálům je toto plátno ideální pro mobilní použití nebo pro příležitostné využití.