www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kovová skříň 195 cm 4 police antracitová

Objednejte si naši kovovou skříň vysokou 195 cm s 4 policemi v elegantní antracitové barvě. Ideální pro úložný prostor v jakémkoli domově nebo kanceláři. Nezařazeno. 7 699 Kč.
EAN: 4062859010148
Kovová skříň 195 cm 4 police antracitová - Kovové skříně a kartotéky Fromm & Starck

Robustní kovová skříň STAR_MCAB_27 od Fromm & Starck

Představujeme vám uzamykatelnou kovovou skříň STAR_MCAB_27 od odborníků na průmyslové potřeby, značky Fromm & Starck. Tento produkt představuje dokonalou kombinaci estetiky a funkčnosti, která přináší řád a bezpečnost do vaší pracovního prostoru.

Antracitový design pro univerzální použití

Skříň má nenápadnou antracitovou barvu, která se snadno hodí do jakéhokoli interiéru, ať už se jedná o kancelář, výrobní halu nebo dílnu. Její design je tak univerzální, že se stane nenápadným, ale zároveň elegantním doplňkem vašeho prostoru.

Bezpečnost a ochrana

Bezpečnost je u této skříně na prvním místě. Je vybavena mechanickým cylindrickým zámkem s dvěma klíči, takže se nemusíte obávat o své důležité dokumenty, pracovní materiály či cennosti. Ty budou vždy bezpečně uzamčeny a chráněny před neoprávněnými osobami.

Odolná konstrukce a vysoká nosnost

Jedná se o robustní skříň vyrobenou z oceli, což ji činí odolnou i v drsnějších prostředích. Skříň se skládá ze čtyř polic s maximální nosností 160 kg, což znamená, že každá z výškově nastavitelných polic unese až 40 kg.

Snadná montáž a praktické rozměry

Tato univerzální skříňka o šířce 90 cm a výšce 1,95 m je snadno sestavitelná pomocí šroubů dle návodu k použití. Její rozměry nabízí dostatek úložného prostoru, který oceníte v každé kanceláři či dílně.

Ohleduplnost k podlaze

Nohy skříně jsou pokryty plastem, který chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením, aniž by došlo ke snížení stability skříně.

Tabulka specifikací

Barva Antracit
Materiál Ocel
Zámek Mechanický cylindrický zámek
Maximální nosnost 160 kg
Šířka 90 cm
Výška 1,95 m