www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kovová šatní skříň 5 schránek šedá

Uspořádejte své oblečení či jiné předměty s naší šedou kovovou šatní skříní s 5 schránkami. Robustní, prostorná a snadno ovladatelná, je ideální pro jakékoliv prostředí. 5 399 Kč.
EAN: 4062859997814
Kovová šatní skříň 5 schránek šedá - Šatní skříně pro zaměstnance Fromm & Starck

Univerzální kovová šatní skříň STAR_MCAB_08 od Fromm & Starck

Univerzální kovová šatní skříň STAR_MCAB_08 od značky Fromm & Starck je ceněným pomocníkem pro uchování nejen oblečení, ale i osobních cenností. V důsledku svého diskretního šedého odstínu se tato skříň dobře hodí do jakéhokoli prostředí a přizpůsobí se jakémukoli kancelářskému vybavení.

Konstrukce a bezpečnost

Šatní skříň je vyrobena z robustního materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost a odolnost. Skříň obsahuje pět uzamykatelných schránek, které jsou zabezpečeny pomocí tříbodových cylindrických zámků. Tato vlastnost z ní činí nezbytnou součást vybavení jakékoli kanceláře, dílny nebo knihovny.

Ke každé schránce jsou dodávány dva klíče z odolné zinkové slitiny, které chrání obsah skříně před neoprávněným přístupem. Navíc, každá z polic může unést až 20 kg zátěže.

Funkčnost a praktičnost

Všech pět dvířek skříně je vybaveno malými průhledovými okénky, což usnadňuje orientaci a umožňuje rychlé a pohodlné vyhledání potřebných věcí. Pro optimální cirkulaci vzduchu jsou skříňky opatřeny větracími otvory.

Kvalita a odolnost

Ocelová skříň je natřena odolnou epoxidovou pryskyřicí, což zaručuje její odolnost a vysokou kvalitu. Dveřní závěsy jsou zesílené pro lepší zabezpečení a umožňují tak umístění skříně i do náročných podmínek, jako je prašné průmyslové prostředí.

Snadná montáž a ochrana podlahy

Montáž skříně je jednoduchá díky srozumitelnému návodu, který je součástí balení. Skříň je navíc opatřena plastovými nožičkami, které zajišťují její stabilitu a současně chrání podlahu před poškrábáním nebo jiným poškozením.

Shrnutí

  • Univerzální kovová šatní skříň
  • Robustní materiál
  • Odolná epoxidová pryskyřice
  • Pět uzamykatelných schránek
  • Průhledová okénka pro snadnou orientaci
  • Zesílené dveřní závěsy
  • Snadná montáž
  • Plastové nožičky pro ochranu podlahy