www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kovová šatní skříň 3 schránky šedá

Získejte více úložného prostoru s naší kovovou šatní skříňkou se 3 schránkami v elegantní šedé barvě. Ideální pro uspořádání vašich věcí doma nebo v kanceláři. 3 699 Kč.
EAN: 4062859997777
Kovová šatní skříň 3 schránky šedá - Šatní skříně pro zaměstnance Fromm & Starck

Recenze na šatní skříň STAR_MCAB_05 od Fromm & Starck

Odolná šatní skříň STAR_MCAB_05 od značky Fromm & Starck je skvělým řešením pro každou kancelář, dílnu nebo knihovnu. Představuje bezpečné místo pro uložení nejen oblečení, ale také mobilních telefonů, důležitých dokumentů, peněženek a dalších osobních věcí.

Jemná šeď a robustní konstrukce

Tato skříň je vyrobena z kovu a má jemně šedý odstín, což jí umožňuje zapadnout do jakéhokoli interiéru. Skříň má tři uzamykatelné schránky, které jsou uzamykatelné pomocí cylindrických zámků s třemi body. Každá z těchto schránek je schopna unést až 20 kg zátěže.

Bezpečnost a praktičnost

Součástí dodávky jsou dva odolné klíče ze zinkové slitiny pro každou z schránek, které chrání obsah před neoprávněným přístupem. Skříň je také vybavena malými průhledovými okénky na všech třech dvířkách, což je praktické pro kontrolu obsahu skříně. Navíc skříň obsahuje větrací otvory pro optimální cirkulaci vzduchu.

Spolehlivá, odolná a esteticky přitažlivá skříň

Kovová šatní skříň od Fromm & Starck je natřena odolnou epoxidovou pryskyřicí, což zajišťuje její dlouhou životnost. Zesílené dveřní závěsy poskytují dodatečné zabezpečení a umožňují umístění skříně i do drsného prostředí průmyslových hal.

Snadná montáž a ochrana podlahy

Montáž této skříně je snadná díky přehlednému návodu. Skříň je opatřena plastovými nožičkami, které zajišťují její stabilnost a zároveň chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením.

Závěr

Pokud hledáte prostornou, odolnou a stylovou šatní skříň, která poskytne bezpečné místo pro uložení všech vašich osobních věcí, skříň STAR_MCAB_05 od Fromm & Starck je tím pravým řešením.