www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kovová šatní skříň 18 schránek šedá

Ukládejte své osobní věci bezpečně a organizovaně s naší šedou kovovou šatní skříňkou s 18 schránkami. Ideální pro školy, tělocvičny nebo pracovní prostory. Robustní, odolná a snadno se čistí. 13 990 Kč.
EAN: 4062859007087
Kovová šatní skříň 18 schránek šedá - Kovové skříně a kartotéky Fromm & Starck
Ověřit dostupnost
13 990

Představujeme vám kovovou šatní skříň STAR_MCAB_16 od Fromm & Starck

Potřebujete bezpečné úložiště pro své osobní věci, ať už jde o mobilní telefon, dokumenty, peněženku nebo jiné cennosti? Pak by vás mohla zaujmout kovová šatní skříň STAR_MCAB_16 značky Fromm & Starck. Tento skvělý pomocník nabízí dostatek prostoru a bezpečí za ocelovými dvířky.

Design, který zapadne do každého interiéru

Skříňka má jemně šedou barvu, díky které se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. Je ideální pro vybavení kanceláře, ale najde své místo i v dílně či knihovně. Představuje nejen praktické, ale také estetické řešení pro uskladnění vašich osobních věcí.

Robustní konstrukce a bezpečnost

Kovová šatní skříň STAR_MCAB_16 je vybavena 18 uzamykatelnými schránkami, které mají rozměry 298/250 x 425 x 293 mm. Každá z nich může unést zatížení až 200 kg. K dispozici jsou dva pevné klíče ze zinkové slitiny pro každou schránku, které chrání obsah skřínky před neoprávněným přístupem.

Praktické doplňky a větrání

Skříň je vybavena zrcadly a háčky na všech pozinkovaných dveřích, což ji činí ideální nejen jako úložiště, ale také jako skříňku na oděv. Větrací otvory pak zajišťují optimální cirkulaci vzduchu, takže se nemusíte bát nepříjemných pachů.

Kvalitní materiály a snadná montáž

Skříňka je vyrobena z 0,6 mm silného ocelového plechu válcovaného za studena, což zaručuje její dlouhou životnost. Zesílené dveřní závěsy poskytují další zabezpečení a umožňují umístění skříně i do drsného prostředí prašné průmyslové haly. Montáž je jednoduchá díky srozumitelnému návodu, takže se s ní snadno poperete i bez pomoci odborníka.

Shrnutí

  • Prostorná kovová šatní skříň STAR_MCAB_16 od značky Fromm & Starck
  • 18 uzamykatelných schránek s rozměry 298/250 x 425 x 293 mm
  • Odolné klíče ze zinkové slitiny pro každou schránku
  • Zrcadla a háčky na všech dveřích
  • Větrací otvory pro optimální cirkulaci vzduchu
  • 0,6 mm silný ocelový plech válcovaný za studena
  • Zesílené dveřní závěsy
  • Jednoduchá montáž díky srozumitelnému návodu

Zvolte kovovou šatní skříň STAR_MCAB_16 od Fromm & Starck a získejte bezpečné a praktické úložiště pro své osobní věci.