www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kovová šatní skříň 1 schránka šedá

Objednejte si kovovou šatní skříň s jedním úložným prostorem v elegantní šedé barvě. Ideální řešení pro úschovu oblečení nebo jiných předmětů. Skříň je vyrobena z kvalitního kovu pro dlouhou životnost a odolnost. 3 699 Kč.
EAN: 4062859011251
Kovová šatní skříň 1 schránka šedá - Šatní skříně pro zaměstnance Fromm & Starck

Prostorná kovová šatní skříň STAR_MCAB_23 od Fromm & Starck

Fromm & Starck je známý svou kvalitou a robustností, to vše potvrzuje i jejich nový produkt – šatní skříň STAR_MCAB_23. Tato prostorná kovová skříň je opravdu univerzálním řešením pro každý interiér. Ať už potřebujete místo pro bezpečné uložení svých osobních věcí, jako je mobilní telefon, peněženka nebo důležité dokumenty, nebo hledáte ideální místo pro skladování oblečení, tato skříň je pro vás ta pravá.

Design a materiál

Jedná se o skříň s decentní šedou barvou, která zapadne do každého interiéru. Konstrukce skříně je pevná, zrobustní oceli a je potažena odolnou epoxidovou pryskyřicí, díky čemuž je skříň vhodná i do drsnějších prostředí, jako je výrobní hala nebo dílna.

Bezpečnost a funkčnost

Skříň je vybavena vysoce kvalitním mechanickým zámkem se dvěma klíči, díky čemuž je obsah skříně chráněn před neoprávněným přístupem. Kromě toho skříň nabízí prvek, který oceníte – malé pozorovací okénko na dveřích, šatní tyč pro oblečení a háčky. Pro optimální cirkulaci vzduchu jsou na skříni větrací otvory.

Montáž a rozměry

Montáž této skříně je snadná, díky srozumitelnému návodu. Skříň má rozměry 33 x 42,5 x 168 cm a díky výšce 1,80 m nabízí dostatek úložného prostoru. Skříň je o šířce 38 cm a je vybavena plastovými nožičkami, které poskytují pevný základ a zároveň chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením.

Nosnost

Jedná se o velmi odolnou skříň s maximální nosností 100 kg. Každá z obou polic dokáže unést hmotnost až do 20 kg.

Tato skříň je skutečně nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři, dílně a knihovně.