www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kovová kartotéka 72 cm 2 zásuvky

Tento velmi žádaný produkt Kovová kartotéka 72 cm 2 zásuvky jednoduše můžete najít tady a teď právě skutečně výhodně! 3 699 Kč.
EAN: 4062859997852
Kovová kartotéka 72 cm 2 zásuvky - Kovové skříně a kartotéky Fromm & Starck

Kartotéka STAR_MCAB_12: Váš spolehlivý pomocník v kanceláři

Představujeme kartotéku STAR_MCAB_12

STAR_MCAB_12 je kompaktní kartotéka z kvalitního kovu, která je ideálním řešením pro efektivní organizaci v kanceláři. Tato robustní kancelářská skříň v elegantní šedé barvě skvěle zapadne do jakéhokoli pracovního prostředí.

Bezpečné ukládání dokumentů

STAR_MCAB_12 nabízí bezpečné úložiště pro vaše důležité dokumenty. Dva zásuvky, do kterých lze zavěsit desky formátu A4/F4, zajistí, že vaše dokumenty budou nejen přehledně uspořádané, ale také snadno dostupné. Navíc, díky bezpečnostnímu zámku a dvěma přiloženým klíčům vyrobeným z odolné zinkové slitiny, budou vaše dokumenty vždy bezpečně uzamčeny.

Dlouhodobá odolnost

Kartotéka je vyrobena z oceli natřené téměř nezničitelnou epoxidovou pryskyřicí, což z ní dělá ideální volbu i pro náročné prostředí, aniž by došlo k jakémukoli viditelnému opotřebení. Zásuvky mají zesílené závěsy pro snadné otevírání a zavírání a každá z nich je vybavena držákem na jmenovku. Navíc, každá zásuvka o síle materiálu 0,6 mm spolehlivě unese až 30 kg.

Snadná montáž a praktické rozměry

Tato kovová skříň je snadno sestavitelná podle přiloženého návodu. S výškou 72 cm a prostornými zásuvkami poskytuje dostatek úložného prostoru, který oceníte v jakékoliv kanceláři. Nohy skříně jsou opatřeny plastovými kryty, které chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením, aniž by došlo ke ztrátě stability.

Shrnutí

  • Kompaktní kovová kartotéka pro lepší organizaci v kanceláři
  • Bezpečné ukládání dokumentů díky zámku a robustní konstrukci
  • Dlouhodobá odolnost díky natření oceli epoxidovou pryskyřicí
  • Snadná montáž dle přiloženého návodu
  • Praktické rozměry a dostatečná nosnost zásuvek