www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kódový zámek ST-CS-500 PIN / karta typ karty EM 2 000 paměťových míst WG 26 vodotěsný

Zabezpečte svůj majetek s kódovým zámkem ST-CS-500 PIN / karta. Tento vodotěsný zámek nabízí možnost ovládání pomocí PINu nebo karty typu EM a disponuje pamětí až pro 2 000 uživatelů. Ideální řešení pro vysokou úroveň bezpečnosti. 1 799 Kč.
EAN: 4062859964212
Kódový zámek ST-CS-500 PIN / karta typ karty EM 2 000 paměťových míst WG 26 vodotěsný - Skříňky na klíče Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
1 799

Bezpečnost na prvním místě s kódovým zámkem ST-CS-500 od Stamony

Toužíte po dokonalé bezpečnosti vašeho domova, kanceláře, hotelu nebo jiných prostor? Dovolte mi představit vám kódový zámek ST-CS-500 od Stamony, který je ideálním řešením pro ochranu před neoprávněnými návštěvníky.

Univerzální přístup pro oprávněné osoby

Tento zámek nabízí možnost uložení až 2 000 PIN kódů nebo čipových karet. To znamená, že můžete povolit přístup velkému počtu oprávněných osob bez nutnosti vydávání klíčů. Každý uživatel může ovládat zámek pomocí čtyřmístného PIN kódu, karty nebo kombinací obou.

Kompatibilita a snadné ovládání

Zámek je kompatibilní s běžnými RFID kartami typu EM, které lze načíst na vzdálenost až 3 cm od senzoru. Velké tlačítka s modrým podsvícením a signalizační tóny usnadňují zadávání PIN kódu i za tmy. Navíc, LED dioda zobrazuje aktuální pracovní stav zámku.

Snadná instalace a programování

Instalace a programování tohoto zámku je velmi jednoduché a rychlé. Přidávání a mazání uživatelů lze provádět přímo prostřednictvím klávesnice na zámku.

Vysoká odolnost a životnost

Zámek je vyroben z pozinkované slitiny zinku, což zaručuje jeho vysokou odolnost vůči počasí i vandalismu. Díky krytí IP68 je zámek odolný proti dešti, sněhu a bouřkám. V případě pokusu o sabotáž se navíc spustí akustický alarm.

Časové nastavení a energetická úspora

Po přijetí PIN kódu nebo karty lze nastavit časový interval pro otevření dveří v rozmezí od 0 do 99 sekund. Kromě toho zámek ST-CS-500 vyniká dlouhou životností a nízkou spotřebou energie.

Prostě řečeno, pokud hledáte spolehlivý, bezpečný a snadno ovladatelný zámek, kódový zámek ST-CS-500 od Stamony je tou nejlepší volbou.