www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kartotéka na závěsné desky 4 zásuvky 120 kg

Uspořádejte své závěsné desky efektivně s naší kartotékou, která disponuje čtyřmi zásuvkami a úchvatnou nosností 120 kg. Ideální pro kanceláře, školy nebo domácí použití. 8 299 Kč.
EAN: 4062859011299
Kartotéka na závěsné desky 4 zásuvky 120 kg - Kovové skříně a kartotéky Fromm & Starck

Perfektní řešení pro organizaci dokumentů: Kovová kartotéka STAR_MCAB_33

Tato kompaktní a stabilní kovová kartotéka je ideálním pomocníkem pro každou kancelář, která potřebuje udržovat své dokumenty v bezpečí a přehlednosti.

Bezpečné uložení dokumentů

Kartotéka STAR_MCAB_33 nabízí bezpečné úložiště pro vaše důležité dokumenty. Díky své robustní konstrukci a zámku vyrobenému z odolné zinkové slitiny, můžete být jisti, že jsou vaše dokumenty vždy bezpečně uzamčeny a chráněny.

Praktický design

Tato kartotéka je navržena tak, aby dokonale zapadla do jakéhokoli kancelářského prostředí. Její nenápadná šedá barva a kompaktní rozměry ji činí ideální volbou pro jakoukoliv kancelář.

Kartotéka má celkem čtyři zásuvky, které nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše dokumenty. Každá zásuvka je vybavena držákem na jmenovku, což zjednodušuje organizaci dokumentů.

Vysoká odolnost

Skříň kartotéky je vyrobena z oceli natřené téměř nezničitelnou epoxidovou pryskyřicí. To zaručuje, že se kartotéka hodí i do drsnějších prostředí, aniž by se na ní projevily známky opotřebení.

Jednoduchá montáž

Montáž kovové kartotéky je velmi snadná díky přiloženému návodu. Po sestavení poskytuje kartotéka dostatek úložného prostoru, který oceníte v každé kanceláři.

Specifikace

  • Typ: Kovová kartotéka
  • Počet zásuvek: 4
  • Bezpečnostní zámek: Ano
  • Materiál: Ocel natřená epoxidovou pryskyřicí
  • Barva: Šedá
  • Nosnost: 120 kg

Kartotéka STAR_MCAB_33 je skvělou volbou pro každou kancelář, která hledá spolehlivé a bezpečné řešení pro uložení svých dokumentů.