www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kancelářská židle síťované opěradlo 100 kg

Tento akční kousek Kancelářská židle síťované opěradlo 100 kg jde nakoupit zrovna dneska až neuvěřitelně levně! 6 299 Kč.
EAN: 4062859029195
Kancelářská židle síťované opěradlo 100 kg - Kancelářské židle Fromm & Starck

Řešení pro bolesti zad při sezení: kancelářská židle STAR_SEAT_32 od Fromm & Starck

Trápí vás nepohodlné sezení u stolu během dlouhých hodin práce? Máte problém nalézt tu správnou polohu, která by ulevila vašim zádům? Nyní máme pro vás řešení – kancelářskou židli STAR_SEAT_32 od značky Fromm & Starck. Tato kancelářská židle představuje kombinaci dokonalého pohodlí a ergonomie, která vás zbaví nepohodlí při sezení jednou provždy.

Vysoce kvalitní materiály pro zdravé sezení

Kancelářská židle STAR_SEAT_32 je vyrobena z vysoce kvalitního a elastického materiálu, který se při sezení optimálně přizpůsobí tvaru vašeho těla. Opěradlo i sedák jsou navrženy tak, aby podporovaly správnou polohu těla a předcházely bolestem zad.

Přizpůsobte si výšku sedáku dle svých potřeb

Tato kancelářská židle je vybavena pneumatickým zdvihem, který vám umožní ručně nastavit výšku sedáku a tak dosáhnout ergonomické polohy sezení. Díky tomu se můžete těšit na pohodlné sezení po dlouhé hodiny.

Snadná manipulace a transport

Kancelářská židle STAR_SEAT_32 je osazena pěti kovovými nohami s kolečky, které zaručují dostatečnou stabilitu a snadnou manipulaci. Bez ohledu na to, kde potřebujete tuto židli umístit, díky kolečkům ji snadno převezete na požadované místo.

Elegantní vzhled pro moderní i klasické prostředí

Kancelářská židle STAR_SEAT_32 se pyšní moderním a zároveň klasickým designem díky použitým materiálům a černé barvě. Její střídmý a elegantní vzhled se dokonale přizpůsobí jakémukoli prostředí, ať už se jedná o otevřenou kancelář či pracovnu v domácnosti.

Technické specifikace:

  • Maximální zatížení: 100 kg
  • Počet nohou: 5 kovových nohou s kolečky
  • Barva: černá

Vyzkoušejte kancelářskou židli STAR_SEAT_32 od Fromm & Starck a užijte si pohodlí a zdravé sezení během celého dne!