www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kancelářská židle opěradlo ze syntetické kůže černá barva 100 kg

Udělejte své pracovní prostředí pohodlnějším s naší kancelářskou židlí. Tato židle má opěradlo vyrobené ze syntetické kůže v elegantní černé barvě a dokáže unést až 100 kg. Ideální pro dlouhé hodiny sedění a práce. 3 499 Kč.
EAN: 4062859029188
Kancelářská židle opěradlo ze syntetické kůže černá barva 100 kg - Kancelářské židle Fromm & Starck

Otočná kancelářská židle STAR_SEAT_31 od Fromm & Starck – Váš spolehlivý partner pro komfortní a zdravé sezení

Jestliže vás při práci v kanceláři sužují bolesti zad a trápíte se při hledání správné polohy sezení, máme pro vás řešení. Kancelářská židle STAR_SEAT_31 od značky Fromm & Starck je stvořena pro to, abyste mohli zapomenout na nepohodlí a soustředit se na svou práci.

Pohodlí a ergonomie v jednom

STAR_SEAT_31 je více než jen obyčejná kancelářská židle. Její design je výsledkem dlouhých hodin testování a optimalizace, aby byla co nejpohodlnější. Opěradlo a sedák jsou vyrobeny z elastického materiálu, který se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytne komfort na míru.

Podpora pro vaše záda

Opěradlo židle je navrženo tak, aby podporovalo bederní část vašich zad a minimalizovalo tak vznik bolesti. Díky pneumatickému zdvihu můžete výšku sedáku nastavit přesně tak, jak potřebujete pro ergonomické sezení.

Pohyblivost a stabilita

Židle je vybavena pěti kovovými nohami s kolečky, které jí poskytují stabilitu, ale zároveň umožňují snadnou manipulaci. Ať už potřebujete přesunout židli nebo se otočit, s tímto modelem to bude hračka.

Moderní a univerzální design

Židle STAR_SEAT_31 se může pochlubit moderním a zároveň klasickým designem. Její černá barva a kvalitní materiály dodávají židli elegantní vzhled, který se hodí do jakéhokoli prostředí – ať už je to otevřená kancelář nebo home office.

Shrnutí

  • Maximální zatížení: 100 kg
  • Počet nohou: 5 kovových s kolečky
  • Materiál: elastický a vysoce kvalitní
  • Barva: černá
  • Pneumatický zdvih pro nastavení výšky sedáku

Pokud hledáte kancelářskou židli, která vám poskytne maximální pohodlí a podporu pro vaše záda, je STAR_SEAT_31 tím pravým řešením pro vás.