www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Kabelový kanál pro psací stůl 600 x 135 x 108 mm bílý

Udržujte svůj pracovní prostor čistý a organizovaný s naším bílým kabelovým kanálem pro psací stůl o rozměrech 600 x 135 x 108 mm. Ideální pro skrývání a uspořádání kabelů a vodičů na vašem stole. Jednoduchá instalace a elegantní design pro moderní kancelář. 539 Kč.
EAN: 4062859048103
Kabelový kanál pro psací stůl 600 x 135 x 108 mm bílý - Psací stoly Fromm & Starck

Revolutionize své pracovní prostředí s kanálem na kabely Fromm & Starck STAR_KM_02

Zapomeňte na nepořádek a zmatek způsobený kabely roztroušenými po podlaze vaší pracovny. Fromm & Starck vám přináší svůj kabelový kanál STAR_KM_02, který se stane nezbytným doplňkem vaší kancelářské výbavy.

Bezpečí a čistota díky kabelovému kanálu

S tímto kabelovým kanálem už nebudete muset řešit kabely od monitoru, klávesnice, podložky nebo myši ležící všude po podlaze. Kabely jsou bezpečně uloženy pod pracovní deskou, kde jsou chráněny před prachem a poškozením. Navíc, už se o ně nemůžete zakopnout. A co víc, díky tomu, že kabely neleží volně po podlaze, budete moci pohodlně vysávat a vytírat.

Design a stabilita v jednom

Kabelový kanál STAR_KM_02 vás zaujme nejen svým nenápadným fialovým designem, který lze snadno integrovat do jakéhokoliv pracovního prostoru, ale také svou mimořádnou stabilitou. Díky tomu, že je vyroben z uhlíkové oceli, je schopen unést zatížení až 5 kg.

Pohodlný a snadný přístup

S rozměry 600 x 135 x 108 mm a otevřeným designem, tento kabelový kanál vám nabízí snadný přístup k jednotlivým kabelům. Takto je jejich výměna nebo přepojení hračkou.

Snadná instalace

Kabelový kanál STAR_KM_02 lze umístit pod jakoukoliv pracovní deskou. Díky dodanému montážnímu materiálu a podrobnému návodu k instalaci můžete kanál snadno a stabilně namontovat.

Udělejte si pořádek s kabelovým kanálem od Fromm & Starck!

Nechejte za sebou nepořádek z kabelů a užijte si čistý a organizovaný pracovní prostor s diskrétním kabelovým kanálem STAR_KM_02 od Fromm & Starck.