www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Dvojitý vestavný odpadkový koš 2 x 15 l

Uspořádejte svůj odpad efektivně s naším dvojitým vestavným odpadkovým košem o objemu 2 x 15 l. Ideální pro recyklaci, snadno se instaluje a je skvělým doplňkem do jakékoliv kuchyně. Objednejte si ho ještě dnes! 1 699 Kč.
EAN: 4062859008251
Dvojitý vestavný odpadkový koš 2 x 15 l - Koše na odpadky Fromm & Starck

# Dvojitý vestavný odpadkový koš STAR_BIN_32 od Fromm & Starck

Pokud toužíte po tom, aby váš odpad nebyl stále na očích a přitom efektivně zorganizovaný, máme pro vás skvělé řešení. Představujeme vám **dvojitý vestavný odpadkový koš STAR_BIN_32** od renomované značky **Fromm & Starck**, která je specialistou na kuchyňské náčiní.

## Diskrétní a funkční řešení pro váš odpad

Tento odpadkový koš lze snadno a diskrétně umístit do spodní skříňky a vytáhnout jen v případě potřeby. Své dvě samostatné nádoby můžete naplnit plastem, zbytkovým odpadem nebo papírem – jak potřebujete. Díky své velikosti je ideální pro menší kuchyně nebo kuchyňské linky v kanceláři.

### Nenápadný design a skvělá stabilita

Skrytý kuchyňský koš vás zaujme svou funkčností a jednoduchým designem. Stabilitu zajišťuje rám, který lze pomocí šroubů zabudovat do spodní skříňky. Nádoby na dvou kolejnicích lze zcela vyjmout. Pro snadnou manipulaci je na přední straně integrována rukojeť.

#### Bezpečné víko a snadná údržba

Víko bezpečně uzavírá obě nádoby a chrání před nepříjemnými pachy. Každá nádoba pojme 15 l, takže máte dostatek prostoru pro nejrůznější odpadky. Nádoby a víko jsou vyrobeny z odolného plastu a lze je snadno vyjmout z rámu a vyčistit.

##### Stabilní konstrukce a ideální rozměry

Rám z práškově lakovaného železa dodává odpadkovému koši potřebnou stabilitu. Díky šířce 40 cm najde výsuvný vestavěný odpadkový koš dostatek místa ve většině spodních skřínek kuchyňských linek.

Vyzkoušejte **STAR_BIN_32** a uvidíte, jak vám tato praktická pomůcka usnadní život a zároveň přispěje k lepší organizaci odpadu.