www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Držák na projektor

Nabízíme vysoce kvalitní držák na projektor, který je ideální pro jakékoliv prostředí - kancelář, třídu, konferenční místnost nebo domácí kino. Náš držák je snadno nastavitelný a poskytuje stabilní a bezpečné uchycení pro váš projektor. 989 Kč.
EAN: 4062859973474
Držák na projektor - Stojany na projektory Fromm & Starck

Optimalizujte své promítání s držákem od Fromm & Stark

Držák projektoru od značky Fromm & Stark je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají dokonalost v projekci. Tento držák umožňuje umístit projektor právě tam, kde ho potřebujete – nad hlavami posluchačů a diváků, což je považováno za nejlepší možnou polohu.

Jednoduchá instalace a flexibilní nastavení

Jeho instalace je snadná a rychlá. Připevníte jej na stěnu na vhodné výšce a pomocí šroubů jej přizpůsobíte jakékoli stěně. Díky rozsáhlým možnostem nastavení je tento držák projektoru velmi flexibilní. Můžete například upravit výšku v rozsahu 210 mm, což vám umožní pružně reagovat na měnící se situace v místnosti.

Optimální vyrovnání obrazu

S tímto držákem projektoru můžete snadno vyrovnat promítaný obraz. Držák je možné sklonit do úhlu mezi -48° a 59°, takže vaše prezentace nebo obrázky budou vždy dobře zobrazené. Nemusíte se bát useknutých rohů nebo překrývajících se okrajů! Navíc, závěs držáku projektoru lze otáčet o 360°, což umožňuje uvést projektor horizontálně do libovolné polohy.

Rozmanitost a robustnost v jednom

Fromm & Stark držák na projektor je vyroben z robustního, elegantního hliníku. Jeho nenápadná konstrukce se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru. Uchopovací rameno s nosností 10 kg bezpečně drží i výkonné projektory v požadované poloze.

Univerzální použití

Čtyři nastavitelná uchopovací ramena lze přizpůsobit rozměrům projektoru, což z něj dělá univerzální řešení pro většinu projektorů. Rozhodně se nejedná o typický držák, ale o produkt, který přináší skutečnou hodnotu pro své uživatele.