www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Držák na dva monitory 15“ až 27“

Vylepšete své pracovní prostředí s naším držákem na dva monitory o velikosti 15 až 27. Tento robustní a snadno nastavitelný držák vám umožní mít své monitory v optimální poloze pro pohodlnou práci. Neváhejte a zkvalitněte svůj pracovní prostor ještě dnes. 2 299 Kč.
EAN: 4062859973467
Držák na dva monitory 15'' až 27'' - Podstavce pod monitor Fromm & Starck

Univerzální stolní držák na dva monitory od značky Fromm & Starck

Zkuste si představit, jak by se váš pracovní prostor mohl změnit díky univerzálnímu stolnímu držáku na dva monitory od značky Fromm & Starck. Tento držák vám nabízí možnost vytvořit si prostor na psacím stole přesně podle vašich potřeb a zároveň pracovat ergonomicky.

Snadná instalace a ovládání

Montáž tohoto držáku na dva monitory je velmi jednoduchá a intuitivní. Po instalaci můžete monitory plynule otáčet a naklánět, a to díky otočným ramenům držáku. Tato flexibilita vám umožní přizpůsobit si pracovní prostředí podle aktuálních potřeb a situací.

Univerzální použití a odolná konstrukce

Držák je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou běžných modelů monitorů s úhlopříčkou od 15 do 27. Jeho robustní konstrukce z tlakově litého hliníku zaručuje maximální zatížení na rameno 8 kg. Monitory se k držáku připevňují pomocí montážní desky s otvory ve standardních rozměrech VESA (75 x 75 mm nebo 100 x 100 mm).

Široké možnosti nastavení

Jednou z hlavních výhod tohoto držáku je jeho rozsáhlé možnosti nastavení. Díky plynové vzpěře můžete monitor plynule naklánět mezi -88° a 90°, otáčet o 360° a natáčet ramenem na monitor až o 180°. Tímto způsobem si můžete snadno upravit vzdálenost od monitoru a pozorovací úhel podle aktuálních potřeb.

Integrované přípojky a ergonomické výhody

Držák na dva monitory vám nejen usnadní práci, ale také zlepší vaše zdraví. Práce na počítači bude příjemnější a zdravější, protože budete mít možnost změnit pozici monitorů tak, aby vaše záda, krk a oči byly méně namáhány. Navíc tento držák disponuje integrovaným portem USB a přípojkou na sluchátka, což zamezuje nepříjemnému zaplétání kabelů.

Držák na dva monitory od Fromm & Starck je skvělým pomocníkem pro prezentaci výsledků nebo diskuze s kolegy. Práce bude snadnější, přesvědčivější a profesionálnější.