www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Bílá tabule 90 x 120 x 0,4 cm magnetická

Velmi prodávaný produkt Bílá tabule 90 x 120 x 0,4 cm magnetická je k získání na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. 2 299 Kč.
EAN: 4062859048158
Bílá tabule 90 x 120 x 0

Představujeme magnetickou tabuli Whiteboard STAR_WBM_06 od Fromm & Starck

Tato magnetická bílá tabule od značky Fromm & Starck je skvělým doplňkem do každé kanceláře nebo prezentační místnosti. Její hliníkový rám a bílá plocha dodávají místnosti nadčasový vzhled, který ladí s jakýmkoli stylem nábytku.

Multifunkčnost a praktičnost v jednom

Whiteboard STAR_WBM_06 se může stát nepostradatelným pomocníkem při brainstormingu, tvorbě myšlenkových map nebo třeba při prezentaci fotografií z firemních akcí. Díky svým rozměrům 90 x 120 x 0,4 cm nabízí dostatek prostoru pro záznam nápadů, poznámek, připomínek nebo třeba pro vytvoření přehledného kalendáře.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Tabule je vyrobena z temperovaného skla s povrchovou úpravou, která zabraňuje změně barvy a vzniku škrábanců i při intenzivním používání. Zadní stěna z pevné pozinkované oceli zajišťuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost tohoto produktu.

Snadná montáž a okamžitá použitelnost

Model Whiteboard STAR_WBM_06 je navržen tak, aby jeho montáž byla maximálně jednoduchá a rychlá. Balení navíc obsahuje několik magnetů a plastovou odkládací plochu, takže můžete tabuli začít používat okamžitě po jejím pověšení.






















Parametry produktu
Rozměry 90 x 120 x 0,4 cm
Povrch Temperované sklo
Zadní stěna Pozinkovaná ocel
Doplňky Magnety, plastová odkládací plocha

Suma sumárum, magnetická tabule Whiteboard STAR_WBM_06 od Fromm & Starck je praktickým a stylovým doplňkem do kanceláře či prezentační místnosti, který zaručuje dlouhou životnost a multifunkční využití.