www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Bílá tabule 60 x 90 x 0,4 cm magnetická

Vylepšete svůj domov nebo kancelář s naší magnetickou bílou tabulí o rozměrech 60 x 90 x 0,4 cm. Ideální pro prezentace, brainstorming nebo organizaci úkolů. Tabule je snadno smazatelná a kompatibilní s jakýmkoli magnetem. Objednejte ještě dnes! 1 699 Kč.
EAN: 4062859048141
Bílá tabule 60 x 90 x 0

Nadčasový a praktický whiteboard STAR_WBM_05 od Fromm & Starck

Whiteboard STAR_WBM_05 od značky Fromm & Starck je perfektní doplněk pro jakoukoliv kancelář či prezentační místnost. Jeho hliníkový rám a bílá plocha dodají vašemu pracovnímu prostředí moderní a nadčasový vzhled, který se snadno sladí s jakýmkoliv stylem nábytku.

Proměňte své nápady v realitu

Tento whiteboard je ideální pro brainstorming, vytváření myšlenkových map nebo prezentaci fotografií z poslední firemní akce. Na jeho magnetické ploše můžete zaznamenávat všechny své nápady a prezentovat různé informace v přehledné a vizuálně atraktivní formě.

Prostor pro vše, co potřebujete

S rozměry 60 x 90 x 0,4 cm nabízí tento whiteboard dostatek místa pro poznámky, zprávy, fotografie nebo kalendář. Ať už potřebujete zaznamenat důležité úkoly, sdělit týmu novinky nebo si jen připomenout nadcházející schůzky, tento whiteboard vám poskytne dostatek prostoru pro vše.

Vysoká kvalita a dlouhá životnost

Whiteboard je vyroben z temperovaného skla s speciální povrchovou úpravou, která brání změně barvy a vzniku škrábanců, i při intenzivním používání. Zadní stěna tabule je vyrobena z pevného pozinkovaného ocelového materiálu, což jí propůjčuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost.

Rychlá a snadná instalace

Tento model je navržen tak, aby jeho montáž byla co nejrychlejší a nejsnadnější. Balení navíc obsahuje několik magnetů a plastovou odkládací plochu, takže můžete začít whiteboard používat ihned po jeho zavěšení.

Shrnutí

  • Nadčasový design s hliníkovým rámem
  • Magnetická plocha pro zaznamenávání nápadů a prezentaci informací
  • Rozměry 60 x 90 x 0,4 cm pro dostatek místa
  • Vyrobeno z temperovaného skla a pozinkované oceli pro dlouhou životnost
  • Rychlá a snadná instalace
  • V balení několik magnetů a plastová odkládací plocha