www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Bílá tabule 60 x 45 x 0,4 cm magnetická

Získejte si naši magnetickou bílou tabuli o rozměrech 60 x 45 x 0,4 cm. Ideální pro kanceláře, školy nebo domácnosti. Perfektní pro brainstorming, plánování nebo pro děti k učení a kreslení. 629 Kč.
EAN: 4062859048134
Bílá tabule 60 x 45 x 0

Recenze: Magnetická bílá tabule STAR_WBM_04 od Fromm & Starck

Fromm & Starck přichází s kvalitní a stylovou magnetickou bílou tabulí – STAR_WBM_04, která přináší nejen praktičnost, ale také estetický prvek do každé kanceláře nebo prezentační místnosti. S jejím hliníkovým rámem a čistě bílou plochou je toto ideální doplněk pro jakýkoliv styl nábytku.

Snadná montáž a použití

Tato bílá tabule je vybavena vším potřebným montážním materiálem, takže její instalaci zvládnete rychle a bez problémů. Po jejím zavěšení na stěnu můžete začít okamžitě zapisovat své myšlenky, plány, nebo třeba zobrazovat fotografie z firemních akcí.

Parametry Detaily
Rozměry 60 x 45 x 0,4 cm
Povrch Temperované sklo
Zadní stěna Pozinkovaná ocel

Vysoká odolnost a stabilita

Díky své speciální povrchové úpravě ze temperovaného skla a zadní stěně z pevného materiálu (pozinkovaná ocel), tabule zůstává stabilní a odolná proti škrábancům i změně barvy, a to i při intenzivním používání.

Kompletní balení pro okamžité použití

STAR_WBM_04 je dodávána s několika magnety a praktickou plastovou odkládací plochou, takže ji můžete začít používat okamžitě po jejím obdržení a zavěšení na stěnu.

Závěrem lze říci, že magnetická bílá tabule STAR_WBM_04 od Fromm & Starck je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický, estetický a odolný produkt pro svou pracovní nebo prezentační místnost.