www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Bezdotykový odpadkový koš 42 L vnitřní koš ušlechtilá ocel

Tento bezdotykový odpadkový koš s objemem 42 L je ideální pro každodenní použití. Jeho vnitřní koš je vyroben z ušlechtilé oceli, což zaručuje dlouhou životnost a snadné čištění. Perfektní pro moderní domácnosti hledající funkční a stylové řešení pro odpad. 2 099 Kč.
EAN: 4062859008121
Bezdotykový odpadkový koš 42 L vnitřní koš ušlechtilá ocel - Koše na odpadky Fromm & Starck

Bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_19 – hygienický, praktický a pohodlný

Maximální hygiena a pohodlí

Bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_19 je vytvořen s ohledem na maximální hygienu a pohodlí. Otevírá se automaticky, jakmile se k němu přiblížíte, a po chvíli se rovněž sám zavře. Už žádné dotýkání se víka při vyhazování odpadků! Tento koš se postará o pohodlnou a hygienickou manipulaci s odpadky.

Inteligentní detektor pohybu

Víko odpadkového koše se otevře automaticky, jakmile detektor zaznamená pohyb do vzdálenosti 30 cm. Po pěti vteřinách bez pohybu se víko opět uzavře. LED dioda vám ukáže dobu prodlení, takže můžete sledovat odečítání času.

Výhody bezdotykového otevírání

Víko koše zůstává otevřené pouze v momentě, kdy potřebujete odpad vyhodit, jinak je pevně uzavřené. To je velká výhoda, zejména pokud vyhazujete rychle se kazící odpad. Díky tomu, že se nemusíte dotýkat víka, zůstáváte v bezpečí a zároveň si užíváte maximální komfort.

Praktické a odolné provedení

Odpadkový koš má objem 42 l a je vybaven vnitřní nádobou z plastu. Takže na svůj odpad nepotřebujete další pytel. Koš můžete snadno otevřít a zavřít déle stisknutím tlačítka pro vyjmutí koše pomocí rukojeti. Navíc je pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli, která je odolná i při každodenním používání.

Snadné ovládání a nezávislost na externím zdroji energie

Na chráněném místě koše se nachází spínač pro zapnutí a vypnutí senzoru. Automatický systém je napájen čtyřmi tužkovými bateriemi AA (nejsou součástí dodávky), takže můžete koš na odpadky používat nezávisle na externím zdroji energie.